ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Що ми знаємо про роли Філадельфія
20.09.2023 в 16:38

Кожен українець, час від часу, шукає телефон перевіреної компанії (як от «Багато Лосося»), щоб замовити роли з доставкою. А ви любите страви японської кухні? Певно, що – так, адже хіба можуть вони не подобатися. Ця їжа настільки популярна, що сприймається українцями, як дещо буденне. Зголодніли на роботі? Треба замовити роли в офіс! Організували корпоратив чи романтичну вечерю? Теж без ролів не обійтися!

Роли люблять як дорослі, так і діти. Ця страва гарно урізноманітнює меню та подається виключно в свіжому вигляді. Ви можете бути впевнені в цьому, замовляючи їжу в «Багато Лосося». На сайті представлена величезна кількість суші та ролів, які зроблені за класичними й оригінальними рецептами. Які з них найсмачніші? Сказати складно, та певно всім подобається рол Філадельфія. Це дійсно найпопулярніший рол у світі. Чим же він завоював прихильність широкої публіки і, як взагалі страва, придумана в США стала візитною карткою японської кухні? Про це та багато іншого – далі в матеріалах.

Рол Філадельфія: походження назви

Скільки людей, стільки й думок. Одні вважають, що рол Філадельфія отримав назву на честь однойменного міста, в якому він був створений. Інші стверджують, що назва страві була дана через наявність у ній сиру Філадельфія. Так чи інакше, а однойменний рол насправді придумали й зробили в Нью-Йорку, тож з великою ймовірністю своєю назвою він зобов’язаний саме сиру. До речі, останній теж має надзвичайно цікаву історію.

Чи отримав би світ такий смачний кисломолочний продукт аби не звичайне непорозуміння? Складно сказати, та в 1872-му році звичайний молочник зі штату Нью-Йорк – Вільям Лоуренс вирішив приготувати сир Ньошатель. Родич брі характеризується дуже насиченим смаком, та разом із тим він має тривалий і надто складний процес приготування, а також високу ціну. Чи варто дивуватися тому, що процес виробництва сиру на певному етапі пішов зовсім не так, як очікувалося. В результаті Лоуренс отримав вершкову кремоподібну масу, крем-сир. Цей продукт зазнав шаленого успіху і, – в наступні 140 років успішно мінявся та вдосконалювався, щоб здобути ще більшої популярності не лише в Америці, а й далеко за її межами. Зараз це універсальна основа десь для сотні оригінальних страв.

Рол Філадельфія: як він з’явився

Що ж відомо про найпопулярніший рол від «Багато Лосося»? Його приготував один із талановитіших кухарів Нью-Йорку у 80-х роках. Натхненний смаком сиру з лососем у рецепті бейгл, він побажав використати подібну комбінацію для японської страви. Це було неймовірно!

Що таке бейгл? Він являє собою хлібобулочний виріб, який доповнюють різними начинками. Обмеження абсолютно відсутні, тож вони можуть бути як овочеві чи рибні, так і солодкі, наприклад, з родзинками. Слід зазначити, що це єврейське частування, яке привезли до штатів емігранти. Прижилося воно в усіх англомовних країнах і, найпоширенішим варіантом став бейгл з лососем та сиром. Не дивно, що талановитий кухар побачив у ньому потенціал. Скомбінувавши ці інгредієнти з рисом та норі він дійсно зміг здивувати гостей ресторану, що спеціалізувався на стравах японської кухні.

Рол Філадельфія швидко завоював весь світ. Він видозмінювався й удосконалювався, змінювалися інгредієнти, що входили до його складу, та лосось і вершковий сир завжди залишалися основними компонентами. Чи полюбляєте ви роли Філадельфія? Якщо ще не пробували, обов’язкову скуштуйте їх, замовивши в компанії «Багато Лосося». Будете приємно здивовані!

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту