ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Як захистити холодильник від перепадів напруги та знеструмлень
01.11.2023 в 17:47

Наближається зима. А в умовах повномасштабного вторгнення та воєнного стану – це справжнє випробування. Треба бути готовими до різноманітних ситуацій. Очевидно, що ми знов стикнемося з екстреними знеструмленнями. А в момент вимикання та вмикання світла відбуваються стрибки напруги в мережі. Це може призвести до виходу побутової техніки та електроніки з ладу. Як же захистити холодильник, який є основним споживачем електроенергії в будинку, від поламки?

Реле напруги

Це найпростіший та найдоступніший за ціною спосіб. Реле напруги реєструє значне збільшення напруги в мережі. І коли вона зростає до критичних значень, реле розмикає електричний ланцюг. Отже, ваш холодильник безпечно вимикається. А за деякий час, як напруга приходить в норму, електроживлення відновлюється.

Зазначимо, що сучасні холодильники Самсунг, купити які в Києві можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/brand-samsung/, також обладнано вбудованим реле напруги. Тобто, виробник піклується про те, аби його техніка витримувала стрибки напруги в доволі широкому діапазоні. Втім, додатковий захист ніколи не зашкодить.


Стабілізатори напруги для побутової техніки

Це вже дорожчий та функціональніший прилад. На відміну від реле напруги стабілізатор не просто розмикає електричний ланцюг. Його задача – підтримувати напругу у прийнятних діапазонах. Тобто, навіть якщо стається стрибок, у вашій домашній мережі підтримується стала напруга, холодильник Самсунг та інші побутові прилади працюють в нормальному режимі.

Джерело безперебійного живлення

На відміну від попередніх пристроїв ДБЖ (ИБП або UPS) не лише захищає холодильник Самсунг від стрибків напруги. У разі екстреного знеструмлення джерело безперебійного живлення переводить холодильник у режим автономного споживання електрики завдяки наявності вбудованої акумуляторної батареї.

Аби вибрати ДБЖ правильно, треба враховувати, яким типом компресора оснащений ваш холодильник. Якщо це холодильник Самсунг з інверторним компресором, підійде дешевший безперебійник, що перетворює сигнал у чисту синусоїду. Тоді як для дешевших холодильників зі звичайним поршневим компресором треба шукати дорожчі ІБП, котрі видають синусоїдальну напругу.


Зарядна станція

Це автономне джерело живлення. Зарядні станції сьогодні представлено в широкому асортименті. Найдешевші підходять для одночасного зарядження десятка смартфонів, або постійного живлення ноутбука в умовах відсутності світла.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту