ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Здійсніть Грандіозне Пограбування У Cash Bandits 3
22.11.2023 в 19:34

Одягніть маску, приготуйтеся зламати двері банківських сховищ і вкрасти кілька джекпотів у Cash Bandits 3 на сайті https://cosmolot.in.ua/.

Cash Bandits 3 деталі

 • Волатильність: дуже висока
 • Розкладка: 5 барабанів
 • Лінії виплат/шляхи: 25 змінних
 • Джекпот: Мажор, Мінор
 • Безкоштовні обертання: так
 • Максимальна виплата: 115 000 монет

Про гру

Цих незграбних бандитів ледь не затиснули в першій Cash Bandits, але ледь уникли довгої руки закону в Cash Bandits 2. Тепер, коли вийшла Cash Bandits 3, схоже, одного з них схопили! Хороша новина полягає в тому, що це не зупинило грабіжника, який залишився, і далі намагатися зламати це невловиме сховище!

Звичайно, ми не виправдовуємо незаконну діяльність. Але якщо ви збираєтеся проявити свою дику сторону будь-де... ця лінія виплат із 25 змінними — непогане місце для цього. Отож одягніть найтемніший одяг, одягніть тіні та візьміть найбільшу сумку з грошима. Cash Bandits 3 на волі та чекає, поки ви його спіймаєте.

Перш ніж зірвати банк і ввімкнути тривогу, перегляньте наступну статтю. Він не тільки повний усього, що вам потрібно знати про Cash Bandits 3, він також допоможе вам заробити, як голодний крокодил, і здобути кілька кримінально великих виграшів.

Геймплей

Якщо ви грали в попередники Cash Bandits 3, то ви знаєте, що ми не пошкодували грошей, коли справа доходить до ігрового процесу та оптики цієї серії. Нам подобається те, що замість того, щоб розгорнути гру в абсолютно новому напрямку, вони оновили різноманітні функції та зберегли класичний шарм Cash Bandits.

Візуально гра Cash Bandits 3 привертає увагу своєю графікою, натхненною мультфільмами, яка є веселою, барвистою та повною характеру. Це надає всій грі відчуття веселості, навіть якщо тема змушує вас ризикувати життям і здоров’ям, щоб здобути перемогу. Що стосується анімації, ця назва буде розважати вас від моменту завантаження до того, як ви отримаєте свій виграш.

Що стосується музики, скажімо, Cash Bandits 3 змусить вас пітніти від куль. Причина в тому, що він має дзвінкий саундтрек і тремтячі звукові ефекти, які створені, щоб підвищити ваш артеріальний тиск і дійсно занурити вас у гру. Звичайно, ви граєте разом із групою Crocos відтоді, як стали учасником, тож кілька напружених нот не повинні вас бентежити.

Нарешті, у Cash Bandits 3 ігровий процес не що інше, як захоплюючий. З незначним і великим джекпотами, величезною головною нагородою в 115 000 монет, а також вражаючим функціональним раундом, щоб перевірити ваші навички злому сейфів… але про це пізніше. Як завжди, кнопки автоматичного обертання, ставки та меню можна знайти внизу барабанів, а загалом є 25 ліній виплат. Єдине, про що варто запитати себе, це те, чи є у вас усе необхідне, щоб здійснити ідеальну втечу!

Символи

Символи в Cash Bandits 3 дійсно привертають увагу! Очікуйте, що ви зустрінете цілу низку копів і грабіжників, пов’язаних з грабіжниками, коли ви керуєте курятником. Сюди входять заклеєні символи банків на місці злочину, поліцейські машини, грошові мішки, зелені банкноти, поліцейські значки, пончики, наручники, газети та поліцейські.

Окрім цих стандартних базових ігрових символів, існують також дикий символ і символ розкиду. Дикий символ — це розбійник, який є головним героєм гри. Це згрупований дикий символ і зараховується для всіх інших символів, окрім символу розкиду. Символ розкиду — це логотип Cash Bandits 3. Коли 3 або більше з них випадуть на барабанах, ви отримаєте виплату та активуєте функцію «Сховище». Усі символи оплачуються зліва направо.

Спеціальні раунди

Ми зламали код, і результати вже є – Cash Bandits 3 має один із найнезвичайніших раундів функцій, які ми коли-небудь пробували. Функція Vault називається раундом функції Vault. Вона активується, коли ви отримуєте певну кількість символів розкиду Cash Bandits 3 будь-де на барабанах. З 3 ініціюючими символами розкиду, що надають 5 або 6 виборів з 10-значної клавіатури, і 4 або 5 ініціюючими символами розкиду, що надають 7 або 8 виборів з 10-значної клавіатури.

Крім того, що ваш рептилійний хвіст звиватиме від хвилювання, на початку цієї функції ви виграєте 5 безкоштовних ігор із множником призу x2. Потім відкриється 6 сховищ і клавіатура. Щоб відкрити кожне з цих сховищ, потрібен випадковий код із 1, 2, 3, 4, 5 або 6 цифр. Ваша мета — спробувати вгадати секретний код, причому кожна правильна догадка відкриває певну частину комбінації.

Заповнивши 1, 2, 3, 4, 5 або 6-значні комбінації в сховищах, ви отримаєте 5, 10, 20, 50, 100 або 200 безкоштовних ігор відповідно. Також буде додано призовий множник 1, 2, 3, 4, 5 або 6 відповідно, при цьому всі повторні ігри додадуть 5 безкоштовних ігор до поточної функції. Це може принести вам до 390 безкоштовних ігор із множником призів x23, якщо вам пощастить! Безкоштовні ігри проводяться на лініях і ставках ініціюючої гри.

Плюси

 • Знайома, але свіжа тема
 • Розважальний геймплей
 • Чудова графіка і звукові ефекти
 • Велика головна нагорода в 115 000 монет
 • Scatter платить
 • Великий і Малий джекпот
 • Дуже висока волатильність
 • Шанс виграти 390 безкоштовних ігор на x23

Мінуси

Ти поганий, а не добрий :)

Кажуть, що продовження ніколи не виправдовують ажіотажу, але той, хто це сказав, точно не грав у Cash Bandits 3. Останнім часом Кроко насолоджувався цією грою, хоча чорно-білий насправді не його кольори. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо всім відмовитися від гри в улюблену гру та спробувати Cash Bandits 3 сьогодні. Грайте на своєму мобільному пристрої або комп’ютері, щоб отримати можливість отримати 390 безкоштовних ігор за ціною x23.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту