ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Наповніть Свій Живіт Великими Виплатами В Онлайн Слоті Lil Red
22.11.2023 в 18:06

Це Червона Шапочка, якою ви її ще не бачили. Доповнюйте до 60 безкоштовних обертань і 5 множників призів, а також безліч казкових виграшів в онлайн казино.

Lil Red

 • Волатильність: середня
 • Компонування: 5х3
 • Лінії виплат/шляхи: 243 лінії виплат
 • Джекпот: джекпотів немає
 • Функція: призові множники, безкоштовні ігри, вибухові дикі символи, символи, що змінюються
 • Максимальна виплата: у 2000 разів ставка на лінію

Про онлайн слот Lil Red

Якщо ви думали, що зуби Крокодильчика гострі, ви, очевидно, ніколи не стикалися з Великим Злим Вовком. Загострений, з кінчиком бритви, з якого капає полуничне варення (гаразд… ми знаємо, що це кров!), цей дикий собака хоче отримати бабусю в Lil Red.

Звичайно, ви не безсилі, коли справа доходить до захисту бабусі. У вас є червона накидка, повний кошик хитрощів і допомога смаглявого лісоруба. Тож прогуляйтесь цією лісовою стежкою та через глибокий темний ліс.

Lil Red обіцяє доставити гострі відчуття, озноб і безкоштовні ігри з каскадним збільшенням виграшів. Знищення Великого Злого Вовка ще ніколи не було таким прибутковим. Дізнайтеся, як виграти на цьому новому слоті, прочитавши нижче, а потім візьміть новий ігровий бонус і грайте.

Геймплей

Lil Red бере похмуру європейську казку й перетворює її на одну з найвигідніших онлайн слотів року. Є 243 лінії виплат, на яких можна грати, а також головна нагорода у 2000 монет. Крім того, є два диких символи замість звичайного та бонусний раунд безкоштовних ігор, який узятий зі збірки оповідань.

Ми знаємо, що вам також сподобається графіка. Темні й зловісні, вони створюють жахливу сцену, від якої волосся на потилиці привертає увагу. Саундтрек, з іншого боку, не є чимось особливим. Проте насправді ми цьому раді. Звукові ефекти, такі ж моторошні, як і візуальні ефекти, зроблять цей слот майже надто жахливою.

Символи

Як ми щойно сказали, розробники не пошкодували грошей, коли справа доходить до візуальних елементів Lil Red. Це також поширюється на символи, які можуть похвалитися комбінацією високооплачуваних портретів людей і вовків, а також низькооплачуваних наборів карток і значків прямо з казки.

Однак на які символи варто звернути увагу? Дикий вовк і розривна дика бабуся/вовк плюс розкид книги. Дикий вовк замінить усі символи, а вибухаючий дикий символ замінить інші символи та перетворить їх на дикі символи.

Що стосується книжкового розкиду, то він запускає бонусний раунд безкоштовних ігор, коли потрапляє в будь-яке місце на ігровому полі. Коли це станеться, вам потрібно буде надіти червоний капюшон і приготуватися. Ось тоді починається справжнє задоволення…

Бонусні раунди

Хоча на Lil Red є лише один бонусний раунд, він дуже дурний.

Він не тільки надає безкоштовні обертання залежно від того, скільки ви отримали розкид, але також має каскадні символи, які можуть перетворюватися на призові множники. Коротше кажучи, у цьому бонусному раунді боротьба з Великим Злим Вовком варта того.

Безкоштовні ігри з каскадним множенням виграшів

Цей бонусний раунд активується, коли на ігровій дошці випадають символи книжкового розкиду. Що більше розкидів з’явиться, то більше безкоштовних ігор ви отримаєте. Наприклад:

 • 3 символи розкиду запускають 15 безкоштовних ігор
 • 4 символи розкиду запускають 30 безкоштовних ігор
 • 5 символів розкиду запускають 60 безкоштовних ігор

Крім безкоштовних ігор, існує також ряд інших умов. До них належать:

 • Підраховуються всі виграшні символи, які після виграшу замінюються на нові. Ці нові можуть формувати нові виграшні комбо
 • Цей морфінг продовжується після кожного виграшу, доки пропонованих виграшів більше не буде
 • Безкоштовні ігри запускаються повторно, коли будь-де на ігровому полі з’являються 3 або більше символів розкиду

Нарешті, на ігровому полі також є індикатор множника призу, який накопичується з кожним наступним диким виграшем при трансформації, починаючи з x2, коли трансформується перший символ, і закінчуючи x5, коли трансформується четвертий або кращий символ.

Природно, це може призвести до настільки великих виграшів, що вони перевершать навіть найбільшого вовка.

Плюси

 • Візуальні матеріали преміумкласу
 • Оригінальна тема
 • 60 безкоштовних ігор з множниками x5
 • 2000 найвищих премій
 • 243-виплатні лінії
 • Середня волатильність
 • Два дикі (один розривається)
 • Геймплей «Язик у щоку».

Мінуси

Єдине, що Крокодильчик не любить більше, ніж алігатори, це вовки.

Де грати в онлайн слот Lil Red

Lil Red виходить зі сторінки, щоб запропонувати вам дивовижний новий онлайн слот з яскравими персонажами та сміливим бонусним раундом.

Отже, якщо ви хочете грати в гру, яка має чудовий вигляд та платить більше, ніж Big Bad Wolf, ви її знайшли. Використовуйте свій мобільний пристрій, ноутбук або браузер комп’ютера, щоб спробувати цю нову версію. І не забудьте міцніше обійняти свою бабусю, коли наступного разу побачите її (якщо вона не скидає шерсть).

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту