ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Warrior Conquest Самурай Переможець
22.11.2023 в 21:00

Підкоріть свої барабани за допомогою нового яскравого японського слота SpinLogic Gaming у самурайському стилі Warrior Conquest.

Відчуйте полум'я цієї нової відеобитви 3x3, що вбиває драконів, з епічними 27 виграшними комбінаціями, що дозволяють отримати 2000-разовий виграш за вашою базовою ставкою!

Warrior Conquest

 • Волатильність: середня
 • Розкладка: котушка 3х3
 • Виплатні лінії/шляхи: 27 способів, які розширюються до 729 виграшних комбінацій
 • Особливості: Wild, Scatters, багатобарабанна функція та безкоштовні ігри
 • Максимальна виплата: 2000x ставка на лінію

Демо гра

Розважайтесь зараз у демо-режимі Warrior Conquest – депозит не потрібен.

Грайте в великі виграшні обертання на реальні гроші warrior conquest.

Про слот Warrior Conquest

Грайте в Warrior Conquest у завантажуваній версії, миттєвій грі або на мобільному пристрої Космолот Украина, щоб битися в будь-який час і в будь-якому місці з кількома барабанами, виграючи онлайн-гроші та супервиграшні повторні тригери!

Гей, вам, любителям слотів, сподобається Warrior Conquest! Мега-функції допоможуть розтрощити ворожого міфічного дракона. Приготуйтеся до битви за супергарячу гру на ігрових автоматах, яка принесе чемпіонам Космолот перемогу та заробить трохи грошей! Який чудовий новий ігровий автомат від SpinLogic Gaming! Вони перенесуть вас у самий розпал битви воїнів касти самураїв, щоб вразити дракона, з захоплюючими ігровими автоматами та вибуховими іграми з великою кількістю грошей.

Дія цієї дворівневої, красиво оформленої гри розгортається у світі воїнів-самураїв, досвідчених бійців, які прагнуть знищити невловимих легендарних японських драконів міфологічних вогнедишних.

Символи

Проведіть битву, щоб убити дракона за допомогою:

Дикий символ – символ Око Дракона – замінює всі символи, крім Скаттера. Дикі символи з’являються лише на барабанах 2 і 3 у базовій грі та на барабанах 4, 5 і 6 під час функції кількох барабанів.

Scatters – бонусний символ скарабей – 3 символи Scatter запускають функцію «Безкоштовні ігри».

Головними героями на барабанах є колекція каст самураїв-воїнів, включаючи:

 • Головний боєць самурай-воїн
 • Перша жінка самурай-воїн
 • Друга жінка самурай-воїн
 • Фіолетовий Самурай Воїн Винищувач

А ще тут є блискучі низькооплачувані барвисті серця в стилі дорогоцінного каміння та форми зеленого, синього, помаранчевого та фіолетового кольорів, які будуть битися на вашому боці, щоб збільшити шанси на переможний план битви — е-е... на перемогу.

Геймплей

Яке ідеальне поєднання дивовижного геймплея Warrior Conquest! Це означає, що гравці Космолот починають із простого набору барабанів 3x3, але виграшні комбінації барабанів означають, що сітка зростає і зростає від 27 способів виграти до виходу на поле битви мрій, схожих на меч, і 729 способів!

Так! Поціновувачі кращих слотів у грі Космолот зможуть нагострити свої мечі на Warrior Conquest за допомогою комбінації двох типів ігрових ліній виплат. Приголомшливі розваги, які просто додають безліч можливостей для отримання грошей. Повторні обертання та ще більше повторних обертань дозволять накопичити безліч безкоштовних ігор і виграшів.

Спеціальна функція Multi-Reels

Кожне нове обертання починається з сітки 3x3, і коли ви отримуєте виграшну комбінацію – БУМ – активується функція кількох барабанів, і до правої сторони ігрового поля додається додатковий барабан, а потім присуджується мега-повторне обертання.

Яка гра! Космолотs, ви побачите, що навіть після чергового виграшу на ТОМУ повторному обертанні додається новий барабан і ще одне повторне обертання. Це продовжується, доки ви не розширите сітку 3x6 із дедалі більшими можливостями для виграшу.

Безкоштовні ігри

Грайте від душі та виконайте три або більше символів розкиду, щоб активувати функцію безкоштовної гри. Вау, 6, 5, 4 і 3 символи розкиду дають до 25, 20, 15 і 10 безкоштовних обертань відповідно. На кожному барабані є лише один символ розкиду, але найкращим є те, що під час безкоштовних ігор функція кількох буранів також може бути активована з кожним виграшем! До того... Безкоштовні ігри можна повторно запустити для надзвичайно насиченої енергетичної гри.

Отримайте озброєний слот Multi-Reeled Warrior Conquest

Цей насичений подіями відеослот 3x3 наповнений епічними функціями, з 27 виграшними комбінаціями, які можна збільшити до 729!

Зіграйте у Warrior Conquest на Cosmolot та отримайте потужні виграшні комбінації вже сьогодні

Рюджин — король драконів і король змій у японській міфології. На цьому динамічному слоті Warrior Conquest ви відчуєте небезпеку та перемогу легенд барабанів.

Ми пропонуємо вам поринути в суперслоти, які допоможуть підняти вашу місію за великим виграшем на неймовірні висоти завдяки багатобарабанним лініям виплат і грошовим комбінаціям, що ідеально підходять для чемпіонів Play Космолот, які володіють мечем!

Ще не маєте облікового запису? Створіть свій безкоштовно сьогодні:

 • Якщо у вас немає облікового запису, створіть його сьогодні
 • Натисніть кнопку «Купон», якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм, або перейдіть до Каси, якщо користуєтеся комп’ютером.
 • Скористайтеся вітальним бонусом: купон Cosmolot — 200% бонус до ₴105000
 • Візьміть безкоштовне задоволення на 1050 гривень: купон PLAYCOOL
 • Почніть грати та отримуйте задоволення!

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту