ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Чому варто звернутись за допомогою у догляді за інвалідами?
23.11.2023 в 15:45

Людина будь-якого віку може отримати інвалідність внаслідок травми чи важкого захворювання. І з цього моменту вона часто стає залежною від оточуючих, адже не може виконувати найпростіші дії, такі як похід до туалету чи приймання їжі. Досить часто рідні не мають змоги дати все такій людині, адже багато працюють чи просто не мають необхідних навичок. Тому розміщення у пансіонаті для престарілих стає оптимальним вибором.

Чому важливо просити допомоги у догляді за інвалідами

Догляд за інвалідом займає практично ввесь час. Особливо, якщо людина взагалі не може рухатись через параліч та постійно знаходиться у ліжку. Вона потребує допомоги із гігієнічними процедурами, прийманням їжі, переодяганням, а також просто хоче уваги та спілкування.

Окрім цього рідним людей з інвалідністю часто доводиться вчитись виконувати ін’єкції, ставити крапельниці, робити клізми та інші маніпуляції. Але при виникненні екстреної ситуації, коли потрібно надавати першу медичну допомогу, більшість розгублюється та не знає, що робити.

Особливості догляду за інвалідами в будинках престарілих

В будинках для людей похилого віку працюють лікарі, тому вони кожного дня слідкують за станом здоров’я. Медичні сестри та доглядальниці професійно виконують всі призначення та завжди готові надати першу медичну допомогу. Окрім цього, мешканці цих закладів завжди можуть поговорити із співробітником, тому ніколи не відчувають самотності.

Отже, в пансіонатах забезпечується:

  • цілодобовий догляд;
  • виконання гігієнічних процедур;
  • допомога з прийманням їжі;
  • медичне лікування;
  • профілактика пролежнів;
  • реабілітаційні заходи;
  • організація дозвілля.

Рідні мешканців будинків для престарілих можуть в будь-який час приходити в гості, щоб поцікавитись станом та провести певний час із близькою людиною.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту