Поповнювати місцеву казну в деяких селах доводиться самим головам сільрад. «Завдяки сільському голові нам вдалося виконати бюджет: левову частку надходжень до загального фонду склали надходження від штрафу, який виписало ДАІ», — жартує голова Урожайненської сільради Бериславського району Марія Москаленко. Втім, грошей тут все одно не вистачає: село потребує грошової допомоги для покриття різниці у тарифах на водопостачання. «Особливо важко взимку: наше село невеличке, людей небагато, а вартість води дуже висока. Якщо її ще підвищувати — як людям виживати?» — запитує Марія Павлівна.
Задоволені виконанням бюджету і в Степнянській сільраді. «Хоча і важко нам було, але платники податку за землю не підвели. Проблеми мали місце тільки з розрахунками TOB «Югтранзитсервіс-Агропродукт», — констатує сільський голова Віктор Резніченко.
— Минулого року всі сільради виконали свої бюджети. Втім, найнижчі темпи зростання грошових надходжень мали місце у Томаринській, Милівській, Кіровській, Максимогорківській, Бургунській, Тягинській, Зміївській та Одрадокам'янській сільрадах, — констатує начальник фінансового управління Бериславської райдержадміністрації Євген Юлдашев. — Існує також проблема з боргами по податках до бюджету. Серед найбільших неплатників — TOB «Квінт-22», TOB «М і Дюма» та ВАТ «Бериславське АТП-16537».
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |