ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Успішна молодь в успішному Херсоні!
18.02.2010 / Газета: Вгору / № 7 / Тираж: 10000

Для молоді Херсона розпочалася нова програма, яка може допомогти і реалізувати власну мрію, і стати корисним та помітним у місті.

І хоча кажуть, що мрія – справа особиста і тому потаємна, проте, коли вона нарешті стає реальністю, то виявляється, що вона стосувалася не лише тебе, але й тих, хто тебе оточує. І щоб її реалізувати, треба було рахуватися не лише з власними інтересами, але й з тими, хто навколо. Наведемо простий приклад: мати Елвіса Преслі мріяла про рожевий каділак.

Елвіс мріяв по те, що зможе зробити свою маму щасливою. Для того, щоб ці дві мрії стали реальністю, хлопцю довелося стати всесвітньо відомим співаком. Так в результаті процесу втілення мрії матусі Елвіса світ отримав пісні короля рок-н-ролу.

Прикладів в українській історії і сьогоденні теж багато. Академічний приклад – Тарас Шевченко, до якого ми настільки звикли, що забуваємо про шлях, який він подолав до від хлопця, що народився в селі Моринці на Черкащині в сім'ї кріпаків, до справжнього поета і художника. Сьогодні у світі знаний ще один українець на прізвище Шевченко – Андрій. Цей хлопець з невеличкого містечка Яготина розпочав з того, що мріяв зодягнути футболку київського “Динамо”, а зараз – справжня зірка міжнародного футболу. Ще один приклад: Віталій Кличко з дитинства мріяв побити Тайсона, а зараз він не тільки чемпіон світу, але й один з засновників благодійного фонду братів Кличків, який встановлює спортивні майданчики по всій Україні. Один з таких майданчиків здобула ініціативна група з Каховки, яка зібралася разом, довела, що їм той майданчик дійсно потрібен, працювала на його облаштуванні – і тепер вони його мають.

На відміну від багатьох з нас, успішні люди не просто мріють, а йдуть до мрії крок за кроком. Мета програми “Мрія – поруч!” полягає саме у тому, щоб з окремих невеличких мрій і справ склалася одна велика мрія – про успішну молодь в успішному Херсоні. Кожна молода людина може звернутися з власною ініціативою – і отримає підтримку та допомогу від її організаторів. Щоправда, треба буде зробити кілька кроків, зокрема, зібрати власну групу підтримки (нехай і невелику), прийти на зустріч дискусійної групи, презентувати свою ідею і бути готовим її обговорити з іншими молодими людьми, почути критику та, бажано, врахувати її. І після того, як ідея викладена на папері більш-менш зрозумілою мовою, її автори можуть здобути підтримку від організаторів – Управління молоді та спорту Херсонської міської ради та Центру молодіжних ініціатив “Тотем”. Ця програма є продовженням ідеї конкурсу проектів для молоді, але має певні відмінності – наприклад, молоді люди можуть самі взяти участь у прийнятті рішень щодо того, які саме проекти вони хочуть бачити в Херсоні, адже дискусійні групи є відкритими для всіх бажаючих – навіть якщо хочеться просто послухати про перспективи того, що називається “молодіжною політикою”.

Дискусійні групи збираються щотижня. Дізнатися наступну дату та місце зустрічі можна в Центрі молодіжних ініціатив “Тотем”: тел.26-60-72

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту