Приберемо разом
Чотири стихійні сміттєзвалища встигли утворитися за осінньо-зимовий час на околицях території міської ради. Позбутися їх вирішили з допомогою залучення міських організацій і підприємств до двомісячника по благоустрою міста. З цією метою Цюрупинський міський голова Людмила Зарічна зустрілася з найактивнішими помічниками у всіх добрих справах.
Щоправда, як зауважила Людмила Петрівна, на такий заклик, як і раніше, відгукнулися ті, кого ні до чого примушувати нетреба. Першим це підтвердив депутат міськради, керівник одного з підприємств, а в минулому теж міський голова, Олександр Бушко. Він не тільки запропонував за власний рахунок свою ж техніку для вивезення сміття: КАЗ, автонавантажувач, а й спосіб приборкування підкидачів сміття до стихійних звалищ. Скажімо, почергувати неподалік сміттєзвалища, що на межі з Солонцями. О.Бушко сам був свідком, яктуди невідомі вивозили сміття легковиками. Складені на порушників санітарних норм протоколи з накладанням штрафів (від 340 до 1360 гривень), за переконанням депутата, стануть засторогою для всіх.
Заступник міського голови Ірина Демченко запропонувала керівництву району електромереж після спилювання гілок дерев попід повітряними лініями електромереж нагадувати жителям про їх обов'язки. Якщо вони не приберуть гілки, вважаючи, як це буває, не своєю справою, до них теж застосують штрафні санкції. Бо їх дерева у порушенні всіх вимог розрослися в охоронній зоні.
Досить, вважає керівництво міста, вивозити сміття за бюджетні кошти з прибережної території за вулицею Нижньою. Для цього до засмічувачів теж застосують тепер уже досить відчутні штрафи. До речі, про адміністративну відповідальність уже попереджено більшість несумлінних городян під час рейдів. Далі — штрафи без попереджень.
Під час цієї зустрічі найактивніші керівники місцевих підприємств пообіцяли підсобити впорядкуванню міста коштами.
Кор. «ВО».
Зібрались не лише послухати
У смт. Брилівка, в рамках творчої поїздки по області, побував голова Херсонського відділення Спілки письменників України Василь Загороднюк.
Місцева бібліотека на деякий час перетворилась на літературну вітальню, у якій зібралась рекордна для селища кількість з числа не лише шанувальників чужого поетичного слова, а й тих, хто сам пише вірші (принаймні більшість утому певні).
Василь Загороднюк розповів учасникам зустрічі, як сам починав писати вірші, поділився роздумами на предмет того, що поезія, а також ті моменти, які вона навіює, може багато важити вжитті не лише літератора, а й, як прийнято говорити, простої людини.
Куди нести плоди свого натхнення самодіяльним поетам, початківцям? Відповідьу голови обласної письменницької організації проста: видавати за свій рахунок або за рахунок спонсорів. В цій справі, якщо побачить, що поетичні твори на те заслуговують, може допомогти влада.
У брилівських поетів затеплилась надія, що перша збірка їхніх творів незабаром побачить світ...
Про це редакцію „ВО» повідомила завідуюча селищною бібліотекою Ольга ПУНГІНА.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |