![]() |
|
Долю майна ВАТ «Херсонські комбайни» вирішуватиме комітет кредиторів цього підприємства. Таку інформацію було оприлюднену на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області.
Комітет буде створено після підготовки повного реєстру кредиторів і він вирішуватиме що робити далі з наявним на даний час у ВАТ «Херсонські комбайни» майном — гуртожитками та адміністративним будинком житлово-комунального відділу підприємства. Зокрема, відносно продажу цього майна, що дозволить погасити наявну на сьогодні у підприємства заборгованість по зарплаті (вона становить на 1 квітня 2010 року 597 тис. гривень).
ВАТ «Херсонські комбайни», основні фонди якого були передані до ТОВ «Херсонський машинобудівний завод», вже тривалий час знаходиться у процесі банкрутства. На балансі ВАТ «Херсонські комбайни» залишаються об’єкти житлово-комунальної сфери (гуртожитки, адмінбудинок житлово-комунального відділу).
У травні 2009 року на базі виробничих потужностей ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» почало функціонувати нове підприємство — «Науково-виробниче підприємство ТОВ «Херсонський машинобудівний завод».
Щоб виплатити працівникам ВАТ «Херсонські комбайни» заборговану зарплату, адміністративний будинок житлово-комунального відділу ВАТ «Херсонські комбайни» вже тричі виставлявся виконавчою службою на торги, але до цього часу все ще не проданий через відсутність покупців.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |