Люди обрали –треба звітувати
Не часто, на жаль, сільські та селищні голови звітують перед громадою про свою роботу. Тому районна державна адміністрація відповідно до ст.35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації та частини 5 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні рекомендувала сільським та селищним головам відзвітувати перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами, включивши до звіту питання щодо здійснення виконавчим комітетом ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Пенсії виплачено, завдання визначено
Як повідомив виконувач обов'язки начальника управління Пенсійного фонду України у Каланчацькому районі Шарко Є.В., завершено виплату пенсій у квітні. Потреба у коштах склала 5479,6 тисяч гривень. Завдання у надходженні власних коштів було визначено в сумі 1940 тис.грн., або 62,6%.
Паї-у роботі, гроші потім
Головою районної державної адміністрації було дано доручення управлінню агропромислового розвитку тримати на контролі розрахунки за земельні паї.
Як повідомив начальник управління Бабич С.П., станом на 23 квітня п.р. не розрхулалися за оренду паїв TOB «Вішва Ананда» — 512,73'тис.грн; TOB «Біоленд Херсон» (118,93 тис).
Підприємствам було направлено листи з вимогою негайно погасити заборгованість. Стало відомо, що TOB «Вішва Ананда» планує повне погашення боргу при надходженні чергового траншу кредитних коштів. У TOB «Біоленд» внаслідок скрутного фінансового становища заблоковані рахунки, вживаються заходи щодо їх розблокування. А у ВАТ «Червоний чабан» та ЗАТ АЛО «Красний чабан» укладено угоди про пролонгацію заборгованості до врожаю 2010 року.
Щоб над полями грам веселки
Працівники нашого управління ще у грудні минулого року закінчили ремонт насосних станцій та підготовку міжгосподарської мережі до цьогорічного поливного сезону.
Ми не зволікали, а розпочали готувати меліоративні системи району — як внутрішньогосподарську, так і міжгосподарську — відразу ж після завершення поливів у минулому році.
Спільним наказом з управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації було окреслено завдання щодо підготовки мережі: з наявної площі зрошуваних земель 18,08 тис.га до плану підготовки включено 12,7 тис.га; трубопроводів — 54,5 км, каналів 252,7 км, а для очищення-21,1 тис. куб.м.. Дощувальних машин підготовлено 15.
В управлінні було створено постійно діючу комісію для допомоги господарствам з питань ефективного використання землі.
При підготовці внутрішньогосподарської меліоративної системи добре попрацювали товаровиробники: СТОВ «Таврида-Плюс», TOB СП «Злато Таврії, фермерське господарство «Південне». Тут проведено очищення не тільки зрошувальних каналів , а й скидних.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |