КС теперь под контролем
На минувшей неделе Госфинуслуг Украины исключила из Госреестра финансовых учреждений и аннулировала свидетельство о регистрации кредитного союза «Херсонское общество взаимного кредита». Как сообщили в пресс-службе Госфинуслуг Украины, это решение принято 20 мая на очередном заседании Госфинуслуг в связи с систематическим невыполнением мер воздействия.
Кстати, херсонский губернатор Анатолий Гриценко на днях также высказал обеспокоенность проблемой вкладчиков кредитных союзов «Альфа-Кредит», «Витязь-Н», «Кредит-Энерго», «Херсонское общество взаимного кредита», которые уже долгое время не могут вернуть собственные вклады из этих кредитных союзов.
Как сообщает пресс-служба Херсонской облгосадминистрации, учитывая масштабы невозвращенных средств, а также то, что среди вкладчиков КС есть люди пожилого возраста, инвалиды, пенсионеры, люди, имеющие проблемы со здоровьем, Анатолий Гриценко дал поручение направить в областную прокуратуру материалы, касающиеся деятельности упомянутых кредитных союзов, и взял этот вопрос под личный контроль.
ХБК: питань багато
Загальні збори акціонерів ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат», що розпочали свою роботу 20 травня у Херсоні, не змогли протягом одного дня розглянути усі питання порядку денного і були перенесені на 11 червня. Про це «М+» повідомили в обласній державній адміністрації.
З 21-го питання на зборах було розглянуто лише 11, у тому числі — звіт правління ВАТ за результатами фінансово-господарської діяльності у 2009 році, звіт ревізійної комісії за 2009 рік, звіт наглядової ради за 2009 рік. Заслухано також питання про визначення основних напрямків діяльності підприємства на 2010 рік, проте голосування по ньому перенесено на червень.
11 червня збори розглянуть також питання переобрання виконавчих і наглядових органів ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат», змін до Статуту підприємства, розподілу прибутку товариства за підсумками роботи у 2009 році, встановлення порядку виплати дивідендів та затвердження нормативів розподілу прибутку на 2010 рік та ряд інших питань.
На зборах висловлено, зокрема, пропозицію направити на виплату дивідендів 20% чистого прибутку, а наступного року — вже 30%.
Не забувають
У смт Сиваське Новотроїцького району учні та педагоги школі №1 створили музей майже 200-річної історії свого населеного пункту.
На це пішло більше двох років. Активну допомогу надали відомі на Херсонщині митці — член Національної спілки художників України Володимир Гончаренко та Марія Гусак. Вони забезпечили художнє оформлення музею та його декоративний розпис.
Експозиції шкільного музею розповідають про історію селища, починаючи від його заснування у 1816 році. Представлені тут історія населеного пункту періоду революції і громадянської війни, 30-х років двадцятого століття, періоду Великої Вітчизняної, післявоєнної відбудови, а також сьогодення.
Сиваське до 1935 року носило назву Різдвянка (за переказами, таку назву дали йому переселенці, які у 60-х роках 19-го століття прибули сюди перед різдвяними святами). А ще раніше, з 1816 року, воно було відоме як Каракуї, що з татарського означає чорна криниця (чорна копань).
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |