Голова Херсонської обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко підписав розпорядження №426 від 14 травня ц.р. „Про організацію в області контролю за виробництвом та поширенням генетично модифікованих продуктів харчування», у відповідності з яким заборонено управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки, у справах сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я, райдержадміністраціям та міськвиконкомам міст обласного значення здійснювати закупівлю для дитячих дошкільних, загальноосвітніх навчальних, оздоровчих закладів та закладів для відпочинку дітей продуктів харчування без наявності документів про їх якість та безпеку, а також відсутність у складі генетично модифікованих організмів.
Обласній державній насіннєвій інспекції, Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації належить здійснювати облік насіннєвих посівних площ господарств і суб'єктів господарювання різних форм власності, які використовуються для вирощування генетично модифікованих сортів рослин; залучати фермерські господарства, підприємства та організації області різних форм власності до забезпечення виробництва і реалізації сільськогосподарської сировини та продуктів харчування без генетично модифікованих організмів.
Обласній спілці споживчих товариств, підприємствам торгівлі, суб'єктам господарювання усіх форм власності, що займаються торговельною діяльністю, належить здійснювати реалізацію продуктів харчування з обов'язковим зазначенням частки вмісту в них генетично модифікованих організмів.
Розпорядженням поставлено вимоги перед управлінням у справах захисту прав споживачів в області здійснювати суворий контроль за наявністю на упаковках товарів позначки про частку вмісту генетично модифікованих організмів; перед державнним підприємством „Херсонський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації — забезпечити організацію робіт з контролю за наявністю генетично модифікованих організмів у сільськогосподарській сировині та продуктах харчування, а також регулярно інформувати населення про результати проведених лабораторіями молекулярно-генетичних досліджень стосовно кількісного та якісного вмісту генетично модифікованих організмів у продуктах харчування та продовольчій сировині.
Райдержадміністрації та міськвиконкоми міст обласного значення зобов'язано вжити дієвих заходів щодо припинення та недопущення в подальшому реалізації м'яса глибокого заморожування.
Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника голови обласної державної адміністрації А.Граділя.
Звітність в електронному вигляді — це актуально та відповідає вимогам часу Розвиток інформаційних та телекомунікаційних технологій відбувається у всіх сферах нашого життя. В податкових органах України активно впроваджується подання податкової звітності в електронному вигляді. Державною податковою інспекцією у Цюрупинському районі проводиться комплексна робота по залученню платників податків до звітування в електронному вигляді. Для багатьох платників податків вже стало аксіомою, що електронна звітність — це зручно та вигідно. Хто вже спробував звітувати саме в такий спосіб, не має ніякого бажання повертатися до паперової звітності.
Подання звітності засобами телекомунікаційного зв'язку (за допомогою Інтернет) має суттєві переваги:
економія робочого часу (ніяких черг!); звітність можна подавати у межах відповідних термінів у будь-який зручний для платника час; автоматичне заповнення «шапок» звітних документів;
дані електронного звіту автоматично переносяться з бухгалтерської програми платника податків (ліцензовані 1С, ПАРУС. БЕСТ-ЗВІТ, інші);
забезпечення конфіденційності інформації; інформування про стан звітності; можливість отримання в електронному вигляді нових форм звітності при змінах у законодавстві засобами Internet.
З липня 2009 року впроваджена у дію централізована система подання податкової звітності в електронній формі. В результаті впровадження системи платники податків мають можливість подавати електронні звіти в інспекції, в яких вони зареєстровані, через Центр обробки електронних звітів (ЦОЕЗ) Державної податкової адміністрації України.
До ЦОЕЗ звітність безкоштовно надсилається безпосередньо через поштовий сервер ДПАУ (адреса — zvit@sta.gov.ua).
Для подачі електронної звітності платнику необхідно мати: доступ до мережі Інтернет і можливість відправлення (приймання) електронних повідомлень електронною поштою. Причому, для гарантованого отримання квитанцій від ДПА України обов'язково відкривати свої поштові скриньки на поштових серверах вітчизняних Інтернет-провайдерів.
ДПІ у Цюрупинському районі запрошує платників податків до співпраці і пропонує скористатися можливістю надання податкової звітності в електронному вигляді. Цінуйте та економте свій час і крокуйте в ногу з технічним прогресом. Отримати компетентну консультацію щодо подання податкової звітності в електронному вигляді можна в відділі інформатизації процесів оподаткування ДПІ у Цюрупинському районі за адресою: вул. Енгельса, 32, каб. 6,10, телефони: 2-38-91,4-40-84.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |