Головне завдання трудового колективу Каховського міжрайонного управління водного господарства — допомогти нашим агровиробникам стабільно отримувати гарантовані та високі врожаї різноманітних сільськогосподарських культур. А досягається ця мета спільними і злагодженими зусиллями як рядових трудівників управління, так і керівників зрошувальних дільниць, відділів, інженерів, економістів та фінансистів, які своєю сумлінною працею забезпечують надійну роботу всього водогосподарського комплексу Каховського району.
Своє професійне свято наш колектив зустрічає в доброму настрої та з солідними трудовими здобутками. З початку нинішнього поливного сезону (а він характеризувався суттєвим дефіцитом вологи в грунті, отож належало поповнити її запаси до оптимальних позначок) на зрошувані лани вже подано близько 14 мільйонів кубометрів води, що в порівнянні з відповідним періодом 2009-го на 9 мільйонів кубометрів більше. Загалом полито понад 28 тисяч гектарів фізичної площі сільськогосподарських угідь із запланованих ЗО тисяч га, що складає 83% до завдання. Облаштовано, успішно використовується близько 7 тисяч гектарів крапельного зрошення (на них в основному вирощуються овочі та фрукти), а це на 700 гектарів більше за відповідний минулорічний показник. Збільшилися й зрошувані землі Каховщини за рахунок вдумливого використання земель-«супутників», тобто богарних ділянок, які розташовані поруч із розподільчими каналами і на які можна подавати воду за допомогою пересувних насосних станцій (зрозуміло, витрачання води на землях-«супутниках» постійно контролюють відповідні служби нашого управління).
До слова, ми щороку удосконалюємо облік використаної води за допомогою сучасного спеціального устаткування. Для цього придбали і встановили 12 приладів водообліку типу Ірка» та УВР-011. Взагалі необхідно зазначити, що в управлінні ведеться цілеспрямована робота щодо технічного переозброєння наших виробничих підрозділів та гідрооб'єктів.
Скажімо, на 20 насосниххтанціях встановлено локальне обладнання для збирання та обробки технічної інформації, яка безпровідно надходить до комп'ютера відділу енергетики. Суттєво збільшили, кількість багатотарифних електролічильників типу «Елвін» та «Альфа», що дозволяє протягом року заощаджувати електроенергії на сотні тисяч гривень. А співпраця з Київським інститутом гідротехніки та меліорації сприяла створенню пілотних водогосподарських об'єктів з високими технічними характеристиками та водоенергозберігаючими технологіями.
Самовіддана праця нашого колективу забезпечує впевнене здійснення програми гідромеліоративного розвитку Каховщини. Тож від щирого серця хочу висловити глибоку вдячність за сумлінну працю електромонтеру Леоніду Трояну, машиністам насосних установок Михайлу Книшу та Валентину Білоусу, оглядачці гідрооб'єктів Ірині Юрко, електромонтеру Юрію Сергєєву, провідному інженеру-гідротехніку Віктору Самойленку, начальнику відділу експлуатації меліоративних систем Ірині Ярошенко, провідному інженеру відділу експлуатації Олені Ільєнко, начальнику відділу водокористування Тетяні Холодняк, провідному інженеру-гідротехніку Тетяні Касьяненко, начальнику відділу водних ресурсів Тетяні Пітірімовій, провідному інженеру Аллі Которженко, головному бухгалтеру Валентині Жужі, завідувачу складу Любові Бучко, завідувачу господарства Раїсі Шатохіній та багатьом іншим. Із професійним святом вас, колеги! Всім бажаю міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових трудових надбань!
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |