З червня було проведено семінар-нараду за участю голови райдержадміністрації Олександра Шилкіна, голови районної ради Володимира Мельничука, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Толкачова, начальника РВ ГУМНС України в Херсонській області, начальника районної інспекції захисту рослин, начальника відділу Держкомзему, головного державного санітарного лікаря, головного державного податкового інспектора МДПІ, головного спеціаліста інспекції Держтехнагляду облдержадміністрації, сільських та селищного голів, спеціалістів із земельних питань селищної та сільських рад, керівників та спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських підприємств.
Щодо охорони врожаю від пожеж та підготовки сільгосппідприємств до збирання врожаю 2010 року начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Повстяний доповів, що з метою забезпечення пожежної безпеки та недопущення пожеж врожаю і сільськогосподарської техніки під час збирання зернових культур, посилення охорони лісових насаджень та полезахисних смуг розроблено відповідні заходи, створено районну комісію по перевірці технічного стану сільгоспмашин, які задіяні на жнивах, утворено оперативний штаб на випадок пожеж на території району, забезпечено резерв пально-мастильних матеріалів для їх гасіння.
Начальник РВ ГУМНС України в Херсонській області Андрій Конюх акцентував увагу на необхідності створення належних умов для безпечної праці сільських трудівників і проведенні заходів з протипожежної безпеки під час зернозбиральних робіт.
Головний державний санітарний лікар району Микола Яцик стосовно гігієни праці при виконанні сільськогосподарських робіт зазначив, що слід Звернути увагу на дотримання нормативних вимог щодо використання авіахімобробітку та отриманні дозволу на його проведення, обов'язково застосовувати спецодяг і якісно харчувати робітників під час проведення польових робіт.
Про використання земель одноосібними землекористувачами розповів начальник відділу Держкомзему в Нижньосірогозькому районі Анатолій Качкаров.
Щодо завершення сівби ярих культур і догляду за посівами зернових культур було заслухано начальника виробничо-технічного відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрія Дуку та начальника районної інспекції захисту рослин Леоніда Кривенка.
Наталія Яворська, головний державний податковий інспектор Нижньосірогозької МДПІ проінформувала присутніх стосовно сплати земельного податку та орендної плати за землю в нинішньому році.
Віктор Толкачов зауважив, що лише протягом нинішнього року було проведено 16 спільних засідань комісії райдержадміністрації з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, надходження платежів до Пенсійного фонду і погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат та координаційної групи щодо забезпечення створення в районі додаткових робочих місць, з них 10 — виїздних, під час яких було перевірено 15 торговельних об'єктів, 10 фермерських господарств, проведено співбесіди з одноосібниками (58), підприємцями (22), керівниками фермерських господарств (16) щодо їх господарської діяльності та легалізації праці найманих робітників. Було створено 27 робочих місць, зареєстровано 15 підприємців, укладено 12 трудових договорів між приватними підприємцями і найманими працівниками. За результатами перевірок, притягнуто до адміністративної відповідальності 5 осіб та по одній особі матеріали передано до прокуратури.
В обговоренні питань взяли участь сільські голови: Віктор Іванов (Дем'янівська сільська рада), Євген Васильченко (Перщопокровська) Євген Білий (Новоолександрівська) та директор TOB «Агротехнології» Іван Яців.
Підбиваючи підсумки семінару-наради, голова райдержадміністрації Олександр Шилкін наголосив, що всі вищезазначені питання розглядаються щорічно, і вони не втрачають своєї актуальності. Насамперед, викликає занепокоєння стан готовності сільськогосподарських підприємств усіх форм власності до проведення жнивних робіт, і, зокрема, стан виконання протипожежних заходів.
Олександр Олександрович доручив сільським головам вирішити питання стосовно надання допомоги в організації протипожежних заходів одноосібним землекористувачам та дав завдання провести комплексні заходи по ліквідації сухостою й бур'янів, які можуть стати джерелом виникнення пожежі.
Тож сільським головам необхідно провести роз'яснювальну роботу з населенням щодо впорядкування земель, які перебувають у них в обробітку, і впорядкування територій, прилеглих до забудов. Аналогічні роботи з благоустрою провести на зернотоках. Тримати на постійному контролі водозабезпечення населеного пункту на випадок виникнення пожежі. На час жнив організувати чергування добровільних пожежних дружин. Тримати на постійному контролі виконання протипожежних заходів під час збирання врожаю. Ці завдання стосуються й керівників сільгосппідприємств усіх форм власності.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.009Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |