Агросектор сьогодні викликає підвищений інтерес усіх верств суспільства, тому що це єдина галузь, яка, як локомотив, може витягнути Україну з кризи. Сприятливі агрокліматичні умови та географічне положення, унікальні чорноземи, які становлять чверть світових запасів, — усе це дає можливість Україні відбутися Аграрною країною з високотехнологічним сільським господарством.
У пошуках шляхів підвищення рентабельності сільського господарства в селі Братському на базі приватного підприємства «Агротехнології» (директор Іван Яців) було проведено День поля з виставкою-демонстрацією агроінновацій.
Учасникам заходу було запропоновано оглянути сільськогосподарську техніку та посіви сої, включаючи пожнивні посіви.
Під час пленарної частини головний агроном цього господарства О. В. Кречик презентував технологію вирощування сої основного та пожнивного посівів на зрошенні, нульову технологію, посів у стерню ранніх зернових.
Цікавою була інформація кандидата біологічних наук, заступника директора TOB «Монсанта Україна» М. Г. Бойка про роль і місце біотехнології в сучасному світі.
Гідротехнік ПП «Агротехнології» С. Ф. Кречик продемонстрував різні системи переобладнання ДМ «Фрегат» на регулятори тиску та розпилювачі основних американських виробників.
Про економіку сучасних методів зрошення та системний підхід до використання зрошення в інтенсивних технологіях розповів кандидат сільськогосподарських робіт, завідуючий лабораторією зрошення ІЗПР НААНУ. П. В. Писаренко.
«Сьогодні ми представили не лише сучасний парк технічного оснащення нашого підприємства, яке спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур на зрошенні, а й весь технологічний ланцюжок ефективного виробництва сої», — підкреслив один з організаторів заходу О. В. Горденко.
«Цей День поля, — зазначив директор ПП «Агротехнології» Іван Яців, — демонстрація не того, що ми виробляємо, а того, що нам потрібно. Це демонстрація не техніки та посівів, а скоріше — демонстрація технологій, які можуть виручити, особливо зараз, в достатньо непростий час економічної нестабільності».
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |