Давно доводиться спостерігали за тенденцією, що відлякує, продажу зернотоків у районі. У 2004 році виставили на продаж тік і в Подо-Калинівці. Але група пайовиків із 83 чоловік вирішила, що не мають права втрачати цей стратегічний об'єкт, який входить в технологічний ланцюг «зерно — переробка — збут». Так ось зернотік придбала одна структура, перепродала іншій. Тепер змінюють керівників по всьому ланцюгу, привозять своїх, а місцевих звільнюють.
Ціну при продажу занизили так, що вона стала утричі нижчою реальної вартості цього стратегічного для села об'єкта.
«Вісник Олешшя» неодноразово писав про судову тяганину пайовиків подокалинівців з новими власниками зернотоку, які постійно змінювались.
І ось, нарешті, апеляційний суд в Херсонській області 14 липня залишив рішення суду нижчої інстанції — Цюрупинського районного — в силі, а це означає виніс ухвалу на користь групи пайовиків Подо-Калинівки, зокрема визнав право власників майнових паїв більш ніж на половину зернотоку -56 відсотків цілісного майнового комплексу.
Шість років тривала судова тяганина в позові пайовиків колишнього ПОП «Маяк» до ліквідаторів та власників майна, зокрема зернотоку, балансова вартість якого за цінами 2004 року 850 тис. грн., хоча реальна більше 2 мільйонів.
Як повідомив представник інтересів пайовиків Богдан Крегель, рішенням апеляційного суду власникам майнових паїв відійшли такі ліквідні об'єкти, як сам критий зернотік, ангар для зберігання зерна на 1000 тонн, а також вагарня та огорожа по всьому периметру.
Однак, заявив Б.Крегель, пайовики не мають наміру зупинятися на досягненому. Вони готові позиватися далі, аби відсудити увесь майновий комплекс зернотоку колишнього радгоспу.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.019Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |