ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Непідйомна робота: будяки у людський зріст
15.09.2010 / Газета: Чорноморець / № 70 / Тираж: 2265

Двомісячник з благоустрою продовжено до 22 жовтня.

Два літніх місяці жителі ра йону повинні були не тільки заробити на зиму, а й подбати про громадське – навести лад при в’їзді у населені пункти, прибрати у парках, скверах, покосити траву біля сільських рад, ліквідувати стихійні сміттєзвалища й інше.

Таке розпорядження видав голова обласної державної адмі-ністрації. Хоча й без вказівки зверху люди мали б подбати про належний вигляд своєї малої батьківщини. Розлінувались чи збайду- жіли? Тому ініціатива губернатора була дуже доречною.

Тим не менше, навіть цих двох місяців не вистачило на те, щоб справитись із бур’янами. Це добре розуміють і в області. На селекторній нараді Микола Костяк оголосив про продовження двомісячника.

Ось чому заступники голови Скадовської держадміністрації Валерій Ноздрачов і Євгенія Небрат, об’їжджаючи населені пункти району, не визначали місця, а лише перевірили, як люди дбають про благоустрій. Пропонуємо вашій увазі їхній коментар:

Валерій Ноздрачов:

– Найгірші справи у Таврійській сільській раді – там бур’ян росте напроти будівлі ради. Так не годиться. Заросло і Приморське. У Тарасівці – іржава в’їзна стела. Є, звичайно, й інші погрішності, але центр села прибраний. Гарно. У Птахівці хочеться виділити дитячий садок і молодий парк. У ньому висаджено 1 200 дерев. Парк чистий, дуже приємно бачити це. А от Гостроподолянське не звільнили від бур’янів, їх там багато. У Широкому, Шевченка й Антонівці – чисто. Видно, що робота проводилась. Але хочеться сказати, що у цих селах немає своєї «родзинки». А вона повинна бути – якась яскрава клумба у центрі села, ще щось. Дуже гарно у Радгоспному. Там уже дійсно краса – і в центрі села, і біля дитячого садка, і біля школи. Красиво і біля Улянівського будинку культури. Що об’єднує майже всі населені пункти, так це більш-менш прибраний центр, і зарості на прилеглих вулицях. Дуже соромно за Таврійську сільську раду – висить державний прапор, а поряд будяки у людський зріст.

Євгенія Небрат найбільше похвалила роботу жителів Лазурного:

– У порівнянні з тим, що було на початку літа, прогрес видно. Лазурненцями було проведено дуже велику роботу по впорядкуванню рідного селища. Оновлено дорожні знаки, бур’ян скошено не тільки понад дорогою. За таку роботу можна тільки подякувати селищному голові і його односельчанам. На вісімдесят відсотків звільнили від сухостою і трави села Миколаївку, Михайлівку і Красне. Впорядковано території біля будинків культури, шкіл, дитсадків, паркові зоні. Видно, що трудились мешканці трьох сіл на славу. Особливо милує око Новомиколаївський дитячий садок, Михайлівська ЗОШ, сільська амбулаторія. Але це – тільки у центрі. Трохи зверни убік, і видно бур’яни біля будинків, біля громадських споруд. У всіх населених пунктах, де я побувала, розпочата робота по впорядкуванню кладовищ, але її ще не закінчено.

Найгірша ситуація у Володимирівці та Лиманському. Пояснюється частково це відсутністю у раді сільського голови. Однак Во-лодимирівка славилась у районі охайністю і красою, а тепер травою заросли центральні вулиці, прибрано тільки біля школи та дитячого садка. У Лиманському ж за травою будинків не видно. Добре, що у Володимирівці поновили знак при в’їзді у село.

Шановні жителі Скадовського району! У нас у запасі ще два місяці. За цей час потрібно закінчити прибирання населених пунктів. Після завершення двомісячника у районній державній адміністрації буде підбито підсумки і розподілено місця. Нагородження переможців пройде в урочистій обстановці. Ще є час, щоб зайняти перші сходинки п’єдесталу.

Бажаю всім успіхів.

Далі ви побачите фотознімки найкращих і найбільш непривабливих куточків району.

Автор: Вікторія СЕНЬКО


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту