ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Будемоз газом? Будемо, але коли?
20.09.2010 / Газета: Вісті / № 37 / Тираж: 1140

Цими днями у ра­йонному Будинку культури відбувся за­гальний сход грома­дян селища з поряд­ком денним про по­точні справи по гази­фікації нашого населе­ного пункту.

Звітували по цьому актуальному питанні представники Гене­ральної дирекції при­ватної київської ком­панії з обмеженою відповідальністю «Нафта-Газ-Сервіс», яка виконує будівельно- монтажні роботи по бу­дівництву підвідного до селища газопроводу.

Треба сказати відверто, що для пред­ставників названої компанії деякі запи­тання з боку селищної громади були не вель­ми прйємними та зручними. І ось чому. Люди вклали власні кошти (загальний гро­шовий внесок переви­щує 400 тис. грн.) з надією на те, що за ра­хунок них будуть при­скорені будівельно- монтажні роботи по будівництву внутріш­ньо селищного розпо­дільчого газопроводу.

Отже, десятки лю­дей здали гроші з надією на прискорен­ня газифікації селища, дух якої, на жаль, про­тягом багатьох ос­танніх років завис у повітрі з німим доко­ром до колишньої ра­йонної і набагато вищої порядком впливу на наявну ситуацію з гази­фікацією селища владу.

Немало учасників сходу поставили перед представниками ком­панії « Нафта-Газ- Сервіс» однозначну вимогу: поверніть нам наші гроші, бо ми по­вністю зневірилися у реальності виконання будь-яких проектів по газифікації Новово- ронцовки. І гарантії повернення вкладе­них нашими громадя­нами коштів представ­ники компанії дали, причому чіткі, але при цьому довели до відо­ма жителів селища, що будівництво підвідно­го газопроводу у будь- якому випадку буде завершено за рахунок київських під­приємців, які вже вклали («зарили» у землю) понад 5 млн. грн. власних коштів і ніяк не хочуть ставити крапку у цьому пи­танні, бо це для них дуже не вигідно.

Із завершенням бу­дівництва підвідного газопроводу газифіка­ція селища розпоч­неться негайно, але при умові, що його жи­телі (як про це велося у індивідуально укла­дених, раніше догово­рах) протягом трьох місяців (реально про­понована повторна відстрочка) заплатять 30-відсотковий аван­совий грошовий внесок Все повертається на свої місця. Або врешті-решт матиме­мо газовий факел на околиці селища і бу­демо вдовольнятися лише його наявністю, продовжуватимемо сумніватися його роз­поділом по наших оселях, або підтягне­мо паски і підемо на­зустріч собі ж і спла­тимо потрібний для початку газифікації селища грошовий аванс. Справа за нами. Хто правий — покаже час, якого за­лишилося, на жаль, зовсім мало. Енерго­носії все більше до­рожчають, то ж да­вайте визначатися: чим краще та зручні­ше будемо опалювати у найближчому май­бутньому наші оселі — вугіллям чи природ­ним газом.

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту