Сергій Сорокунський: «Вірю, що рано чи пізно до села по-іншому поставиться держава, і цінуватиметься праця селянина»
Ми розмовляємо з Сергієм Миколайовичем Сорокунським напередодні виборчих перегонів до місцевих рад. Його ім'я нове для читачів нашої газети, а ось сам він досить добре знає наш район, його проблеми, імає свій погляд на їх вирішення, знає, як їх подолати.
Поговорити з Сергієм Миколайовичем ми вирішили про сьогодення та про майбутнє.
Сергію Миколайовичу, криза ще показує зуби. Але на Вас подивишся — спокій та рівновага — нібито нічого і не трапилося...
Просто, коли кількість проблем переходить певну межу, в людини відбувається максимальна концентрація організму. І стає цікаво: а що ж я можу? Є кілька варіантів.
Залягти на дно і чекати, інакше кажучи, — пересиджувати. Це стовідсотково не для мене, і взагалі вважаю, не для тої людини, яка може бути керівником . Можна кидатися кудись як хлоп- чисько-відчайдух. Може, це інколи й виглядає романтично і красиво, але користі від цьо-1 го зазвичай не буває, до того ж керівник завжди відповідає не тільки за себе. Можна йти на ризик, перед тим, добре прорахувавши свої кроки.
Знаєте, як у шахах... Працювати на результат можна тільки увімкнувши розум. Розумію, що завдань — сила силенна, а ресурсів часом бракує. Але працювати треба. Я не звик плакатися, я звик працювати. Адже вже більше десяти років працюю керівником, останні два роки — директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Сапфір ЛТД», тож маю відповідати, насамперед, за людей, які працюють поряд зі мною.
Якщо Ви живете за такими принципами, тож і не дивно, що Ви вирішили висунути свою кандидатуру на посаду депутата Херсонської обласної ради, і балотуватися саме по одному з одномандатних округів нашого району. ,
Я переконаний, що Нижньосірогозщина має потенціал для того, щоб прискореними темпами рухатися вперед. Щоб звичайні люди — вчителі, лікарі, працівники сільського господарства — відчували матеріально поліпшення свого життя, незважаючи на політичні та економічні проблеми, які має держава. Обрання мене депутатом обласної ради — це тільки інструмент ефективної роботи на благо Нижньосірогозького району. Зізнаюсь, приємно буває, коли від авторитетних людей, яких є за що поважати, чуєш: «Нижньосірогоцям є чим пишатися».
Впевнений, моя сила в бажанні відстоювати інтереси Нижньосірогозької громади. Адже за десять років тісного знайомства з вашим районом я побував в усіх населених пунктах Сірогощини, добре знйю керівників сільськогосподарських підприємств різних форм власності, неодноразово допомагав їм вирішувати як виробничі, так і фінансові питання. За потреби моє підприємство без затримок постачало їм пально-мастильні матеріали, хімічні засоби обробітку грунту й рослин, техніку або допомагало обробляти поля, якщо цього вимагали виробничі терміни й погодні умови.
Про мою співпрацю з аграріями району ви можете почути, так би мовити, з перших вуст — від Анатолія та Мико/іи Дудок, Василя та Володимира Нишпорів, Петра Яворського, Олександра Шилкіна, Миколи Шмигирівського та ін.
А тепер питання не стільки проблемне, скільки людське. Дивує Ваша працездатність та мобільність. Як Ви плануєте свій робочий час? Як Ваша родина мириться з Вашим навантаженням та браком уваги?
Дружина звикла і змириларя. Діти вже досить дорослі, щоб обійтися без моєї постійної опіки, але без батьківського контролю й уваги я їх не залишаю. Адже доньці Інні вже двадцять — час для самовизначення, сину Сергію — п'ятнадцять — підліток. Щоправда, дочка каже, що її найзаповітніше бажання, щоб батько змінив роботу на більш спокійну. Незважаючи на брак часу, намагаюсь максимально приділяти увагу дружині, дітям, друзям — не стільки кількістю часу спілкування; скільки якістю, створюючи невеличкі сюрпризи, які можуть певною мірою компенсувати час, який забираю в родини.
Щодо планування часу, то я — заручник режиму роботи. Ресурс часу завжди має бути таким, щоб будь-яка ситуація була керованою.
Ви сільський житель. Народилися, виросли, розпочали трудову діяльність у селі Музиківка Білозерського району. Там проживаєте й донині. Чи не виникало бажання переїхати до міста?
Ще змалку я не цурався ніякої роботи, тож навчився цінувати час і працю хлібороба. Довелося самому скуштувати нелегкого селянського хліба: працював трактористом у цеху скотарства в радгоспі «Маяк». Та по-справжньому розпочав свою трудову діяльність уже після служби в армії: працював заготівельником, завідуючим торгово-закупівельним підприємством на Центральному ринку м. Херсона — Білозерський Райкоопзаготпром, штатним заготівельником Херсонського споживчого товариства, а в 1999 році вирішив започаткувати власну справу. В житті ж керуюся принципом — «де народився — там і згодився». Тож я — селянин за станом душі і маю бажання працювати задля добробуту села.
А ще, відкрию Вам секрет, не хочу залишати село без фінансової підтримки, адже я — платник податків до місцевого бюджету. Також вважаю за потрібне допомагати матеріально об'єктам соцкультпобуту в рідній Музиківці.
Кажуть, що якщо є велике бажання й сила волі, то й Бог при цьому допомагає. Сподіваюся, що моє бажання працювати на благо добробуту громади Нижньос- ірогощини в статусі депутата Херсонської обласної ради підтримають виборці Нижньосірогозького району.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |