ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Кандидат, яка знає, вміє і хоче працювати на благо новотройчан
18.10.2010 / Газета: Трудова слава / № 41 / Тираж: 4714

«Больові точки» населених пунктів Новотроїцької селищної ради і шляхи вирішення проблем

ПІНЧУК Наталю Семенівну кандидатом на посаду новотроїцького селищного голови висунула районна організація політичної партії «Сильна Україна». Вона міс­цева, народилася в Олексан- дрівці в 1963 році. Проживає в Новотроїцькому і щиро лю­бить селище, яке стало рідним для неї і її сім'ї. Програма- мінімум кандидата — зробити Новотроїцьке впорядкованим, ошатним і зручним для проживання та роботи місцевих мешканців, програма-максимум — добитися визнання нашого селища кращим сільським райцентром області.

Повірте, Наталі Семенівні це під силу. Жоден із за­реєстрованих кандидатів на посаду новотроїцького селищного голови не має такого багатющого виробни­чого й організаційного досвіду роботи на керівних по­садах. Н. С. Пінчук працювала начальником відділення Пенсійного фонду, начальником податкової інспекції, начальником управління економіки, першим заступни­ком голови райдержадміністрації, три роки очолювала район. Саме у період її керівництва район зібрав ре­кордний врожай зерна і посів перше місце в області. Наталю Семенівну добре знають і поважають керівники обласних структур, чимало посадовців у міністерствах і відомствах України. Вона знає, в які двері стукати, щоб «вибити» для Новотроїцького бюджетні кошти для фінан­сування проектів реконструкції та нового будівництва.

Н. С. Пінчук знає всі проблеми селища, оптималь­ні шляхи вирішення їх і має щире бажання працювати на благо усієї громади і кожного мешканця селища.

Підтримайте її у цьому, шановні новотройчани, і в наш райцентр і в наше життя прийдуть позитивні зміни!

Луїза БЕЗРОДНА, заслужений вчитель України;

Петро БРУСИК, інвалід війни, кавалер бойових орденів: Олександр ЄРЕСЬКО, фермер; Світлана ГОЛУБ, головний педіатр районної лікарні, Людмила ГРИГОР'ЄВА член Національної спілки журналістів України .

1. Близько мільйона гривень бюджетних ко­штів витрачено в останні роки на реконструкцію опалення багатоповер­хових будинків, а тепла в квартирах немає.

Два роки не мину­ло з часу реорганізації райцентрівського водо­постачального підпри­ємства, а воно знову в боргах, як у шовках. І знову люди потерпають від безводдя.

Чимало доріг у на­селених пунктах в жах­ливому стані, окремі вулиці до цього часу не асфальтовані і навіть не мають пішохідних доріжок. У негоду люди досі змушені місити багнюку.

Все це — результат не стільки нестачі коштів у бюджеті селищної ради, як невміння правильно розпо­рядитися ними, нехтування передовим досвідом та прогресивними енергоз­берігаючими технологіями. Так простіше і зручніше працювати керівництву, ві­рніше створювати видимість активної роботи. Твердо переконана: всі проекти ре­конструкції об'єктів та реор­ганізації підприємств мають відповідати сучасним ви­могам, пройти громадське обговорення і отримати під­тримку більшості населення. Керівництво селищної ради має нести персональну від­повідальність за неефектив­не витрачання бюджетних коштів.

2. У райцентрі ка­тастрофічно не виста­чає місць у дитячих до­шкільних закладах, у Благовіщенці дитсадок взагалі не працює. В той же час двоповерхові порівняно нові споруди колишніх дитсадків в обох населених пунктах стоять пустками і роз­валюються на очах.

Молоді ніде відпочити, окрім барів. Молоді сім'ї не можуть дозволити собі «розкіш» придбати чи побу­дувати власне житло, отож не поспішають народжувати дітей.

Діти наше майбутнє. Село живе, доки в ньому лунає дитячий сміх, і се­лищна рада має подбати про те, щоб юнаки і дівчата залишалися в селі.

Не можна жити одним днем, не дбаючи про пер­спективу. Разом з однодум­цями (а їх у мене чимало) ми розробили основні за­сади програми соціально- економічного розвитку, програм «Молодь» та «Ве­теран», які передбачають обов'язкове відродження «Теремка» та благовіщен­ського дитсадка; облашту­вання спортивних майдан­чиків для дітвори за місцем проживання; розроблення проектів будівництва нової сучасної музичної школи та 16-квартирного будинку для молодих сімей за бюджетні кошти; сприяння у створенні підприємства громадського харчування, яке б забезпе­чувало доставку пільгових гарячих обідів одиноким, престарілим та самітнім хворим.

3. Коли і перед ким звітували в останні роки керівники, депу­тати селищної ради? Хто з новотройчан до­стеменно знає які пи­тання вирішуються на сесіях чи засіданнях виконкому селищної ради? Чому робота народних обранців за­лишається таємницею для виборців?

Обіцяю: після обрання мене на посаду селищного голови не рідше одно­го разу на рік проводи­тимуться загальні збори територіальної громади, на яких керівництво і де­путати звітуватимуть про свою роботу, а виборці — оцінюватимуть її, де від­крито і гласно зможемо обговорити всї злободенні та проблемні питання. Про всі рішення; прийняті на сесіях, інформуватимемо громаду через районну газету.

Автор: Наталя ПІНЧУК, кандидат на посаду селищного голови


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту