Аніж з мінуса, -уточнює голова правління ВАТ «Калан- чацька харчосмакова фабрика» Наталя Дичок.
Невеликому колективу, який навесні нинішнього року взявся за відновлення на підприємстві хлібопечення, починати довелося з мінусових показників, а нині уже реалізовано продукції більше ніж на 130 тисяч гривень. Освоєно випікання трьох видів хліба, якого реалізовано до столу споживачів 35 тонн.
Приємно спостерігати, як люди запитують у магазинах, чи є каланчацький хліб.
Але про більш обнадійливу перспективу говорити ще не доводиться. Скажімо, про виготовлення мінеральної води та безалкогольних напоїв. На це потрібна ліцензія, вартість якої однакова як для потужних виробників, так і для ось таких невеликих, які бажають виводити підприємства з небуття, — каже Наталя Вікторівна. — Таких грошей самі не заробимо, та ще й нинішнього неврожайного року, коли й земля не дала прибутку. Але чинне законодавство змінюється, і є надія, що буде зелена вулиця і для колишнього знаного підприємства, яке не втрачає оптимізму і має намір розширити асортимент хлібобулочних виробів та відкрити два фірмових магазини.
Так і хочеться закликати жителів району: купуйте наш, каланчацький, хліб! Нехай не зачиняється вхід на фабрику.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |