Голова райдержадміністрації Володимир Сторчак провів розширене засідання працівників апарату РДА за участю сільських та селищного голів, яке розпочав з повідомлення, що в облдержадміністрації невдоволені тим, як на Каховщині проходить подовжений ще на два місяці липнево-серпневий двомісячник з благоустрою та санітарного очищення населених пунктів. «Наближаються вибори до місцевих рад, а деякі села й досі стоять у бур'янах, стихійних сміттєзвалищах, із захаращеними кладовищами, — зауважив В.Сторчак. — То, може, хай би численні політичні партії та кандидати у депутати різних рівнів закріпили за собою певні території та й навели б там до 31 жовтня належний порядок? Щоб не було соромно перед виборцями».
Голова РДА запросив на апаратне засідання голову квартального комітету із східної околиці м.Каховка Миколу Ліфінцева і попросив його поділитися із присутніми досвідом, як працювати із людьми і яких конкретних заходів вживати, аби вулиці та оселі кварталу завжди були чистими, охайними та освітленими вночі. Думається, декому із сільських голів нехитрі поради Миколи Сергійовича найближчим часом знадобляться, бо Володимир Сторчак завдання поставив жорстко: до 31 жовтня в кожному населеному пункті району слід навести зразковий порядок.
Три поспіль питання порядку денного апаратної наради ставили за мету посилити увагу сільських голів, керівників бюджетних закладів, командирів сільгоспвиробництва, всіх селян до суворого дотримання правил і вимог протипожежної безпеки. Старший державний інспектор з пожежного нагляду Каховського райвідділу ГУМНС України в Херсонській області Дмитро Турченко доповів про особливості протипожежного захисту при заготівлі грубих кормів та про завдання щодо забезпечення пожежної безпеки в районі в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, про незадовільний протипожежний стан Любммівської селищної лікарської амбулаторії та про комплектування приміщень виборчих дільниць засобами пожежогасіння.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Іван Кушнір поінформував присутніх про хід виконання доручення голови райдержадміністрації від 13 вересня 2010 р. щодо контролю за здійсненням заходів з безперешкодного пропуску повені та паводкових вод в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Відповідні перевірки були проведені на територіях Червоноперекопської, Кам'янської та Василівської сільських рад. До перших двох сільрад серйозних зауважень нема, а ось стан об'єктів відведення паводкових вод в селі Комишанка викликає тривогу. Наголошувалося також, що слід постійно контролювати протипове-неву готовність водотехнічних споруд в селах Чорнянка, Цукури, Дмитрівка...
Про нагальні завдання, пов'язані із початком в районі опалювального сезону, учасникам наради доповів перший заступник голови РДА Віктор Балабанов. Зокрема, він наголосив, що бюджетним закладам Каховщини ще належить придбати 300 тонн вугілля і значно посилити режим збереження тепла в приміщеннях. Вкрай важливо протягом нинішнього опалювального сезону не допустити заборгованості за спожиті газ та електроенергію, бо у противному випадку об'єкти житлової та соціальної інфраструктури відключатимуться від електроносіїв.
Учасники апаратної наради звернулися до голови райдержадміністрації з проханням прокоментувати інформацію про те, що в селах Костогризове та Богданівка наче нині створюються будівельні кооперативи мешканців для газифікації цих населених пунктів. Володимир Сторчак заявив наступне:
Зараз триває передвиборча кампанія, і, зрозуміло, питання газифікації Каховщини та конкретних населених пунктів кандидати у депутати місцевих рад і претенденти на посади сільських голів обов'язково включають до своїх програм дій. І це правильно. Наш район останнім часом значно активніше веде газифікацію сіл, і ця важлива робота, безсумнівно, форсуватиметься і в подальшому. Але заявляю офіційно: райдержадміністрація не давала нікому «добро» ані в Костогризовому, ані в Богданівці на створення газобудівельних кооперативів мешканців. Йдеться про звичайний блеф. Очевидно, знайшлися хитруни, які хочуть на «газовій темі» або підняти свій передвиборчий рейтинг, або елементарно ошукати довірливих людей. Отож, люди добрі, не вірте цій брехні, бо вести мову про газифікацію Костогризового чи Богданівки поки що передчасно. А реальність така: у найближчі тиждень-два блакитне паливо отримають мешканці села Червоне Поділля, а затим підійде черга до газифікації Чорноморівки та Семенівки, як передбачено відповідною програмою. Остаточно всі населені пункти району буде газифіковано в 2017 році.
На апаратній нараді голова райдержадміністрації зажадав від правоохоронних органів та сільвиконкомів припинити незаконну діяльність пунктів приймання металобрухту, ліквідувати реалізацію фальсифікованих спиртних напоїв і не торгувати пивом та спиртним в магазинах, що знаходяться на відстані менше 150 метрів від загальноосвітніх закладів.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |