Комісія склала повноваження, комісія відновила роботу... Сільрада склала повноваження, сільрада відкликала своє скла¬дення й відновила роботу...
Це — реалії життя нашого району. Правильніше — «керманиче- ство» процесами з боку політично і професійно непідготовлених керівників так званих політичних сил, яких в Україні налічується 190! І це — лише партій. А так звані громадські організації, яким нєсть числа? Навіть не схочеш, а погодишся з Дмитром Кор- чинським, який, глузуючи з дійсного стану справ із демократією в Україні, закликає: «Геть демократію! Хай живе свобода!»
Втім, навіть ті, хто цьогр лозунгу «братчиків» не чули, живуть і діють саме по ньому. Так вчинили депутати Козачелагерської сільради, які перед самісінькими виборами склали повноважен¬ня й мало не зірвали виборчий процес; таким же чином діяв Цю- рупинський міськвиборчком, оголосивши «страйк», як пишуть деякі інтернет-видання,«... из-за давления, которое нанее(міську виборчу комісію. — Б.П.) я'кобы оказывал народный депутат (фракция ПР) Алексей Журавко».
Тут цитату перервемо, звернувши увагу читача на ключовий термін «ЯКОБЫ» (ніби, нібито, немовби, неначе, неначебто). Тоб¬то, «якобы давление» — це лише припущення автора замітки в Інтернеті, яке не грунтується ні на чому. Так, ОБС (одна бабуся сказала). Тому таке повідомлення можна було б залишити без уваги. Але насторожує, що термін «якобы» далі утексті відсутній. Навпаки, автор публікації стверджує: «Давление (вже без «яко¬бы»! — Б. П.) со стороны нардепа было вызвано тем фактом, что 2 кандидата в депутаты горсовета Цюрупинска в одномандат¬ном мажоритарном избирательном округе получили одинаковое количество голосов, а после пересчета выяснилось, что с разницей в 2 голоса победил кандидат от ВО «Батьківщина».
Як нам пояснив голова міської виборчої комісії Андрій Пор¬тер, «давление» полягало в іншому, і йшло воно не від нардепа Олексія Журавка. Справа втому, пояснив Андрій Віталійович, що, оскільки конверт однієї з дільничних виборчих комісій при транс¬портуванні виявився пошкодженим, міська комісія прийняла рішення про перерахунок голосів. Виявилось, що кількість'го¬лосів, поданих за кандидатів, не співпадає із їх кількістю, зазна¬ченою в протоколі. Міська виборча комісія прийняла рішення вва¬жати правильною кількість голосів не за протоколом, а за бюле¬тенями.
Кандидат, який набрав рівну із суперником кількість голосів у відповідності із протоколом, але потерпів поразку у відповідності із перерахунком голосів (деякі із бюлетенів „зіпсовані — у них по дві „галочки»), звернувся із скаргою до суду і вимагає повторних виборів. На міську комісію зробила подання до суду й голова дільничної виборчої комісії.
Це, власне, все. І «давление» тут може мати місце лише з боку суду. ^ смислі покарання винних, якщо такі є.
За словами Аццрія Портера, з боку Олексія Журавка він не відчу¬вав ніякого тиску.
А закінчити ці нотатки нам допоможе Джонатан Свіфт, який зауважив: «Партія — це безумство багатьох заради вигоди кількох». Вам не здається, що, замінивши у Свіфта лише одне слово, ми одержимо відповідь на запитання: «Що таке вибори?»
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |