Хліб на столі — найвища мірка людського добробуту і розвитку держави, адже лише за умови достатнього продовольчого забезпечення населення можна вести мову про розвиток країни загалом. Тому найперше повинні дякувати тим, хто мозолями і солоним потом (незважаючи на технічний прогрес засіває ниву, збирає урожай, забезпечує сировиною переробні підприємства.
Як би не мінялася інфраструктура сільськогосподарської галузі та засоби виробництва, а головним рушієм завжди залишається трудівник.
На високому рівні вшановувала сільських трудівників обласна влада, організувавши урочистості у музично-драматичному театрі ім.М.Куліша.
Підсумовуючи цьогорічні результати агропромислового комплексу, голова облдержадміністрації М.М.Костяк щиро дякував усім, хто гідно несе хліборобську славу області. Саме на Херсонщині найбільші площі зрошуваних земель, саме нинішнього року значно перевищено обсяги сівби озимих культур, забезпечено лідерство у виробництві овоче-баштанної продукції. Область входить до десяти регіонів, які забезпечують найвищий вал виробництва сільськогосподарської продукції.
Для вручення нагород трудівникам землі приїхав представник Кабінету Міністрів України Мотренко П.В.
Він же й'зауважив, що свято збіглося з Днем філософії. А ті, хто обробляє ниву , торує стежку на ферму, вирощує сади і виноградники і справді дивляться на життя по філософськи. Вони прагнуть миру, уміють не лише працювати, а й святкувати.
Серед нагороджених були й представники нашого району: трудову відзнаку «Знак пошани» отримав директор ТОВ СП «Українські рисові системи» Кравченко Олександр Володимирович, а Подяку від міського голови Херсона Сальдо В.В. за участь у ярмаркових заходах — голова ф/г «Агро- спектр» Кручина Сергій Володимирович.
Багата дарами осені виставка у театрі і яскрава концертна програма вкотре підкреслили: «Буде хліб — буде й пісня».
Уже кілька років офіційно не відзначали День працівників сільського господарства у нашому районі. А у суботу зал районного Будинку культури був наповнений шанованими людьми нашого краю. Для них звучали щонайкращі слова подяки за працю від голови районної ради (і все ще голови райдержадміністрації) Шептури М.А., який хоч і зазначив, що цьогорічні показники галузі належать до розряду скромних, все ж побажав, аби надалі у районі належно вшановували сільських трудівників, щоб це було найбільше свято. Адже народна мудрість стверджує: зійшли хліба — не дивуй, налились хліба — не хвались, хліб на току чи в коморі — можеш говорити про врожай.
- Є упевненість, -сказав керівник району, що ми стоїмо на порозі тих часів, коли успіхи приходять до ентузіастів. Вони наразі ще стають на ноги, та є надія, що саме ініціатива та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку району». Нинішнього ж року вдалося майже на 2,5 тисяч гектарів перевищити показники осіннього засіву.
А що працьовитих людей у нас немало, теж засвідчила церемонія нагородження, до якої долучилася й адміністрація Херсонського економіко- правового інституту.
Для учасників свята було підготовлено концерт, у якому взяли участь не лише самодіяльні аматори Каланчака, а й Роздольного, Новопавлівки, Червоного Чабана. Та, справедливості ради, потрібно сказати, що свято було затьмарене організаційними похибками та вкрай недостатнім технічним забезпеченням виступів учасників художньої самодіяльності.
Хочеться сподіватися, що з цього буде зроблено належні висновки.
Перелічити усіх нагороджених практично неможливо, тож нехай у кожного, хто працює на землі буде більше нагод святкувати і чути вдячність за свій нелегкий труд і нелегкий хліб. Вклонімося усім, хто виростив районний коровай.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |