Перше інтерні Василя Плотнікова на посаді Цюрупинського міського голови
Як ми вже повідомляли, 17листопада Василь Плотні- ков приступив до виконання своїх повноважень на посаді міського голови Цюрупинська. Першою, з ким він зустрівся зранку наступного дня, була заступник голови з питань формування бюджету та фінансової роботи Наталія Ковальова. Нічого дивного тут нема. Для початку треба розібратися, що в розпорядженні міста є, куди в першу чергу спрямувати кошти.
Василю Фадейовичу, вже кілька днів Ви міський голова. Вітаємо! Ви будете проводити якісь кадрові перестановки? Які?
Одразу після вашого інтерв'ю я скликаю увесь апарат міськради, щоб розібратися в кадровому питанні. Але не для того, аби когось звільнити. Я людей за описом не приймав. У мене немає черги, в якій чекають, щоб когось вигнав чи, навпаки, взяв у штат. Але якщо хтось не буде справлятися зі своїми обов'язками, доведеться робити ротацію. Ніхто нікого розганяти не збирається, але деякі кадрові переміщення, звичайно, будуть. Вони в першу чергу необхідні для того, аби забезпечити злагоджену роботу апарату міської ради.
Що ще зміниться з Вашим приходом?
Великі надії я покладаю на депутатів. Чомусь роль депутата у нас зведена до механічного підняття або непідняття руки на сесії. Я хочу поламати цей стереотип. Знаєте, в спорті є таке поняття, як «граючий тренер». Так ось, я хотів би, аби наші депутати були такими собі «граючими тренерами» в житті міської територіальної громади. Щоб вони були РОБОЧИМИ. Половина депутатів прийшла в міськраду з мажоритарних округів. Це відомі в місті, перевірені в реальних справах люди. Друга половина — так звані «списочники». Це ті, хто пройшов на депутатство за партійними списками. Так ось я б хотів, аби на кожному окрузі було по два депутати — один мажоритарна і один списочник. На мою думку, жителі округу лише виграють від такого депутатського «симбіозу».
Я заведу таке правилом разі відвідання тієї чі іншої частини міста, обов'язково братиму до себе в службову машину одного з депутатів даного округу. Аби він подивився людямуочі, а люди йому. Аби завжди був на видноті. Бо одна «відсидка» на сесіях чи в комісіях це не робота.
Великі надії покладаю і на самих жителів міста, їх підтримку. Триматиму постійний контакт з громадою через вуличні та будинкові комітети, актив міста. Усі говорять — місто занедбане. Але зайдіть в один під'їзд — любо-дорого глянути. А інший обшарпаний, таке враження, що тут наче й люди не живуть. Я б привів жителів у такий під'їзд і сказав їм: дивіться, порівнюйте! Переконаний, що порівняння буде на користь жителів охайного під'їзду.
- Вам у спадок залишилось занедбане місто. Чи зміниться щось? Якщо так, то коли?
- Мені потрібен тиждень, аби розібратися з комунальними службами. Справа не тільки в тому, щоб очистити місто від сміття, яке особливо помітно пізньої осені. Під благоустроєм я розумію вирішення комплексу питань: заміну труб, ремонт покрівель, наведення порядку на вузлах розв'язки теплоносіїв і т.д. Цілий ряд питань вирішується.
Якщо уважно вивчити Вашу біографію, то можна зробити висновок, що Ви маєте значний досвід госпо- дарської роботи: голова райдержадміністрації, райради, тепер ось — міський голова. Вас знають як людину з твердим характером, завдяки чому Ви можете привести місто в порядок. Ви вважаєте себе людиною команди Президента?
Так. Мені імпонує стиль роботи Президента України Віктора Януковича, якому вдалося об'єднати всі гілки виконавчої влади, а після виборів 31 жовтня — і вибудувати її вертикаль. Тепер лише від нас залежить, як працюватиме ця вертикаль. Я вважаю, що це той шлях, яким треба було нам давно йти.
Василю Фадейовичу, той факт, що Ви член команди О.В. Журавка, всім відомо. Як Ви вважаєте, чи не вплине це на прийняття об'єктивних рішень, а не на користь лише Журавку та підконтрольних йому комерційних структур?
Я так не вважаю. Чотири з половиною роки я був головою районної ради і в силу своїх службових обов'язків досить часто спілкувався з Олексієм Валерійовичем. Ніколи не приховував, що я член його команди. І ніколи не мав ніяких нарікань за це. На мою думку, створений недоброзичливцями стереотип вже подолано і нічого тут боятися. Ви можете назвати хоча б одне рішення, яке приймалося, як ви кажете, «на користь підконтрольної структури», але суперечило б закону та інтересам міста? Ні? І я такого не пам'ятаю. А ось приклади протилежного характеру можу назвати. Я нічого не хотів би сказати поганого про своїх попередників (вони працювали, як могли), алежуситу- ації, коли місту на початку листопада відключили газ, розгубилися. І Цюрупинськ цілий тиждень «сидів» без тепла. Добре, що хоч погода стояла тепла. А реальну допомогу надав саме Олексій Валерійович. Постачання газу в місто було відновлено, незважаючи нате, що не всі питання боргу та газових лімітів вирішено. Однак іде похолодання. А забезпечення міста газом, як і раніше, під питанням. Над його вирішенням ми зараз і працюємо. Сподіваємось і на підтримку О.В.Журавка.
Василю Фадейовичу, дякуємо Вам за перше інтер- в'ю і бажаємо успіху на посаді міського голови.
Дякую й вам. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з вашою газетою.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |