Торги не відбулися
Як повідомив колишній перший заступник міського голови Микола Колес'янкін, комітет з тендерних торгів відхилив переважну більшість пропозицій їх учасників «у зв'язку з невідповідністю вимогам поданої документації» і на підставі Закону України «Про здійснення державних закупівель» проведені торги визнав такими, що не відбулися.
На запитання «ВО», яктепер бути з наміченими роботами, які «розігрувались» на торгах, адже вони стосуються соціально-економічного розвитку міста, Микола Іванович зауважив, що розроблена міськрадою проектно-кошторисна документація на всі об'єкти, що підлягають реконструкції, пройшла узгодження в Мінфіні і залишається» в силі. «Ми маємо можливість наступного року і надалі проводити ці роботи за рахунок як державних коштів, так і місцевого бюджету», — сказав М.Колес'янкін.
Та й кошти з державного бюджету на виконання робіт, з яких проводились торги, на даний момент не надійшли, зауважив М.Колес'янкін.
Перші наслідки негоди
Як повідомив заступник гЬлови райдержадміністрації Іван Місько, внаслідок ускладнення погоднихумов 1 -2 грудня виникли пошкодження на лініях електропередач і 12 населених пунктів району повністю або частково залишились без світла. Але, зазначив Іван Степанович, уже наступного дня, тобто 3 грудня, силами И ремонтних бригад Цюру- пинського РЕЗ і ЕМ в чотирьох населених пунктах енергопостачання було відновлено повністю. За інформацією райвідділу МНС, є проблеми на ділянці с. Привільне, де під силою вітру та внаслідок обмерзання електродротів попадали стовби ліній передач. «Але й там тривають відновлю- вальні роботи, ведуться вони безперервно», — зауважив І.Місько.
Навігацію закрито
На Херсонщині закрито навігацію для маломірних суден на водних об'єктах області.
Розпорядження голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка про закриття навігації видане на клопотання Нижньодніпровського та Азовського регіональних представництв Головної державної інспекції України з безпеки судноплавства, відповідно до пункту 4.1 Правил користування маломірними суднами на водних об'єктах Херсонської області, затверджених рішенням облради від 26 червня 2007 року.
Райстат інформує
Головне управління статистики в Херсонській області підготувало основні показники соціально-економічного стагіовища Цюрупинського району. За його даними, темпи зростання виробництва продукції тваринництва до рівня минулого року в сільгосппідприємствах за січень- жовтень 2010 року становлять: м'яса (у живій вазі) — 59,8 процента (обласний показник 95,7%), молока — 75,2 (101,4). Обсяг будівельних робіт — 62,7 % при середньо- обласному показнику 93,7. Вантажоперевезень — 94,8 % (обласний показник -108,7%). Роздрібного товарообороту — 130,2 проти 101,4 по області. Середньомісячна зарплата одного працівника за звітний період склала 1559 гривень.
Заборгованість із виплати — відсутня. Чисельність офіційно зареєстрованих безробітних на початок періоду 292 особи, що становить до темпів зростання безробіття в районі 74,9% , в області — 82,3 %. Рівень безробіття фактично в районі 0,7 процента проти обласного показника — 1 процент.
За січень-вересень 2010 р. у розвиток економіки району за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 46 644 тис. грн. капітальних інвестицій, що складає 3,8% до за- гальнообласного показника. У тому числі: інвестиції в основний капітал — 45476 тис. грн., що на 72% менше відповідного періоду 2009 року. За джерелами фінансування: кошти місцевих бюджетів- 1774 тис. грн., власні кошти підприємств — 6000 тис. грн., кошти населення на індивідуальне житлове будівництво — 33885 тис. грн.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |