ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Новини
01.02.2011 / Газета: Слава праці / № 4 / Тираж: 1880

Гаврилівська сільська рада хоче мати власний сайт

Дедалі звичнішим яви­щем, навіть у відда­лених населених пунктах на­шого району, стає інтернет. А Гаврилівка-Друга — це сучас­не село, з необхідною інф­раструктурою, закладами та підприємствами виробничої і соціально-культурної сфери. Є тут і мисливське господар­ство «Скіф», яке теж стає де­далі відомішим.

У сільській раді переко­нані, що реклама — це таки рушій прогресу, особли­во тепер, коли потрібно ви­користовувати різні джерела наповнення бюджету, шука­ти інвесторів. Отож і виріши­ли відкрити в мережі Інтер­нет власну сторінку. Зараз для цього ведуться необхід­ні підготовчі роботи — пові­домила сільський голова І.М.ВОВЧЕНКО.

Одні рунують, інші будують

Ще не будучи депутатом Каланчацької селищ­ної ради, бачила, як руйнуєть­ся пішохідна доріжка між вулиця­ми Калініна і 8 Березня, що веде багатьох каланчакців до лікарні та школи №2.

Чиясь «дбайлива» рука зніма­ла плити покриття, і в результа­ті утворилася чимала калюжа, яку доводилося обходити.

Побажання виборців віднови­ти нормальний рух цією доріж­кою я висловила на першій сесії Каланчацької селищної ради VI скликання, і уже невдовзі незруч­не місце, десь до 10 метрів, було закрито плитами.

І хоча це тимчасовий варіант, а доріжка все одно потребує реконструкції, все ж приємно, що новообрана селищна влада опе­ративно відреагувала на потреби односельців.

Наталя ХМЕЛЬНИЦЬКА, депутат Каланчацької селищ­ної ради від округу №8.

І буде хліб?

ЗИМОВІ ДНІ — це той період, коли господарники, хлібо­роби закладають основу майбут­нього урожаю, готуючи техніку, на­сіння, припасаючи добрива.

Але недарма у народі кажуть: яке насіння, таке й коріння. І сьо­годні спеціалісти нашої насіннєвої інспекції саме працюють над тим, аби визначити якість посівного ма­теріалу, від якого великою мірою залежатиме і урожай.

На теперішній час господар­ствами уже засипано 2460 тонн на­сіння ярих зернових культур, згідно структури посівних площ, визначе­ної на 2011 рік. Сертифікованим на­сінням І та II репродукції район за­безпечений повністю. Зокрема, підготовлено 1190 тонн ярого ячменю, 1270 тонн рису.

Слід зазначити, що днями про­йшло атестацію в Головному управ­лінні агпропромислового розвитку насінницьке господарство ЗАТ АПО «Красний чабан», яке забезпечує товаровиробників району насінням першої репродукції.

На сьогодні у цьому господар­стві підготовлено для реалізації та сертифіковано 35 тонн ярого ячме­ню «Стапкер» першої репродукції за ціною 2300 гривень тонна.

І все ж, господарствам слід по­дбати про закупівлю елітного насін­ня, адже наявної його кількості не­достатньо.

Г.МОЧАЛІНА, началь­ник державної насіннєвої інспекції.

Добра прикмета

Новий рік для праців­ників пологового від­ділення центральної район­ної лікарні почався з появи на світ (3 січня) хлопчика. За народними традиціями, у Новорічно-різдвяні свята у кожній оселі чекають появи чоловіка — колядника, щедру­вальника, засівальника. І, ма­буть, ці традиції пов'язують з силою та міцністю нації.

А щоб Україна і наш ра­йон зокрема залишалися великою родиною, символічно цього ж дня народилася й ді­вчинка.

Загалом на 20 січня пра­цівники пологового будинку прийняли у свої руки 15 не­мовлят. Причому, три поро­діллі приїхали з інших райо­нів. Нехай ростуть діточки здоровими на радість бать­кам.

Т.МЕГЕРЯ, старша медсестра відділення

Автор: -


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009
Перейти на повну версію сайту