Гаврилівська сільська рада хоче мати власний сайт
Дедалі звичнішим явищем, навіть у віддалених населених пунктах нашого району, стає інтернет. А Гаврилівка-Друга — це сучасне село, з необхідною інфраструктурою, закладами та підприємствами виробничої і соціально-культурної сфери. Є тут і мисливське господарство «Скіф», яке теж стає дедалі відомішим.
У сільській раді переконані, що реклама — це таки рушій прогресу, особливо тепер, коли потрібно використовувати різні джерела наповнення бюджету, шукати інвесторів. Отож і вирішили відкрити в мережі Інтернет власну сторінку. Зараз для цього ведуться необхідні підготовчі роботи — повідомила сільський голова І.М.ВОВЧЕНКО.
Одні рунують, інші будують
Ще не будучи депутатом Каланчацької селищної ради, бачила, як руйнується пішохідна доріжка між вулицями Калініна і 8 Березня, що веде багатьох каланчакців до лікарні та школи №2.
Чиясь «дбайлива» рука знімала плити покриття, і в результаті утворилася чимала калюжа, яку доводилося обходити.
Побажання виборців відновити нормальний рух цією доріжкою я висловила на першій сесії Каланчацької селищної ради VI скликання, і уже невдовзі незручне місце, десь до 10 метрів, було закрито плитами.
І хоча це тимчасовий варіант, а доріжка все одно потребує реконструкції, все ж приємно, що новообрана селищна влада оперативно відреагувала на потреби односельців.
Наталя ХМЕЛЬНИЦЬКА, депутат Каланчацької селищної ради від округу №8.
І буде хліб?
ЗИМОВІ ДНІ — це той період, коли господарники, хлібороби закладають основу майбутнього урожаю, готуючи техніку, насіння, припасаючи добрива.
Але недарма у народі кажуть: яке насіння, таке й коріння. І сьогодні спеціалісти нашої насіннєвої інспекції саме працюють над тим, аби визначити якість посівного матеріалу, від якого великою мірою залежатиме і урожай.
На теперішній час господарствами уже засипано 2460 тонн насіння ярих зернових культур, згідно структури посівних площ, визначеної на 2011 рік. Сертифікованим насінням І та II репродукції район забезпечений повністю. Зокрема, підготовлено 1190 тонн ярого ячменю, 1270 тонн рису.
Слід зазначити, що днями пройшло атестацію в Головному управлінні агпропромислового розвитку насінницьке господарство ЗАТ АПО «Красний чабан», яке забезпечує товаровиробників району насінням першої репродукції.
На сьогодні у цьому господарстві підготовлено для реалізації та сертифіковано 35 тонн ярого ячменю «Стапкер» першої репродукції за ціною 2300 гривень тонна.
І все ж, господарствам слід подбати про закупівлю елітного насіння, адже наявної його кількості недостатньо.
Г.МОЧАЛІНА, начальник державної насіннєвої інспекції.
Добра прикмета
Новий рік для працівників пологового відділення центральної районної лікарні почався з появи на світ (3 січня) хлопчика. За народними традиціями, у Новорічно-різдвяні свята у кожній оселі чекають появи чоловіка — колядника, щедрувальника, засівальника. І, мабуть, ці традиції пов'язують з силою та міцністю нації.
А щоб Україна і наш район зокрема залишалися великою родиною, символічно цього ж дня народилася й дівчинка.
Загалом на 20 січня працівники пологового будинку прийняли у свої руки 15 немовлят. Причому, три породіллі приїхали з інших районів. Нехай ростуть діточки здоровими на радість батькам.
Т.МЕГЕРЯ, старша медсестра відділення
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |