ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ВИКОНКОМАМИ ПЕРШОПОКРОВСЬКОЇ ТА НОВОПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬРАД
01.02.2011 / Газета: Червоний промінь / № 4 / Тираж: 1300

19 січня на колегії райдержадміністрації було розглянуто питання удодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади в сфері соц­іально-економічного і культурного роз­витку, планування та обліку, в галузі бюджету, фінансів і цін, у сфері регу­лювання земельних відносин та охоро­ни навколишнього природного середо­вища виконкомами Першопокровської та Новопетрівської сільських рад.

Доповідали з цього питання началь­ник управління економіки райдержад- міністрації Олександр Леміх, началь­ник виробничо-технічного відділу уп­равління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Дука, на­чальник відділу Держкомзему в Нижнь- осірогозькому районі Анатолій Качка- ров, начальник міжрайонної державної податкової інспекції Сергій Недобер, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Остапен­ко, секретар виконкому Першопокровської сільської ради Тетяна Серган, виконуюча обов'язки голови Новопет­рівської сільської ради Інна Красовська.

Голова районної ради Володимир Мельничук акцентував увагу на Необ­хідності реєстрації приватних підприємств, фермерських госпо­дарств на території нашого району або ж у разі неможливості проведення цієї процедури створити їх дочірні підприє­мства, які б сплачували податки до місцевих бюджетів.

Голова райдержадміністрації Олек­сандр Шилкін, підбиваючи підсумки роботи колегії, зазначив, що виконко­мам Першопокровської та Новопетрі­вської сільських рад слід провести ро­боту з фізичними особами, які мають у власності земельні ділянки, щодо ук­ладення договорів оренди з орендаря­ми та сплаті податку з доходів фізич­них осіб. Ініціювати виділення з місце­вих бюджетів видатків на проведення робіт з розмежування земель держав­ної та комунальної власності і забез­печити проведення розмежування зе­мель До червня 2011 року. Ініціювати та проводити роботу щодо збільшення плати за оренду земельних ділянок, зе­мельних часток (паїв) у розмірі не мен­ше 3% від нормативної грошової оцін­ки землі. Провести роботу із земле­власниками та землекористувачами щодо недопущення «прихованої орен­ди». Залучити до сплати земельного податку і орендної плати землекорис­тувачів, які не сплачують земельний податок або орендну плату, враховую­чи час фактичного використання, але не більше як за два останні роки. Здійснювати контроль за дотриманням науково-обгрунтованої структури по­сівних площ сільськогосподарськими товаровиробниками всіх форм влас­ності та своєчасним обробітком ґрун­ту і доглядом за паровими площами.

Автор: Алла ЩАДНИХ


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту