Минулої п'ятниці міський голова О. Карасевич провів прес-конференцію для засобів масової інформації, в якій взяли участь також його заступники В.Чернявський і І.Глухова.
0. Карасевич повідомив, що місто має добрі результати по наповненню бюджету, доведені Мінфіном завдання на січень перевиконано, і поділився тривогою: міський бюджет втратив такі джерела наповнення, як транспортний податок, ринковий збір і штрафи за порушення Правил дорожнього руху, а це — понад два мільйони гривень, потрібних для утримання й освітлення доріг. Разом з тим завдяки завчасно виготовленій проектно-кошторисній документації на будівництво дороги по вулиці Першо- травневій, місто може розраховувати на субвенцію з Державного бюджету у розмірі 1869 тисяч гривень. Проблема полягає в тому, що кошти держава виділяє лише на капремонт і нове будівництво; на поточний (ямковий) ремонт кошти не передбачені. У Програмі соціально-економічного розвитку закладено 300 тЬісяч гривень на освітлення вулиці Золіна та східної частини міста, — ця важлива для міста робота вестиметься наполегливо і послідовно.
1. Глухова докладно розповіла про структуру міськвиконкому та можливості її оптимізації:
-Згідно з Законом про місцеве самоврядування, виконавчі органи міської ради здійснюють 72 власних та 77 делегованих державою повноважень, цим і зумовлена їхня структура та чисельність. Щоб зменшити кількість апарату, треба відмовитися від делегованих повноважень, але чи буде це на користь населенню? Обговоривши з депутатами кожного працівника та його роботу, прийняли консолідоване рішення: скоротивши 2 одиниці, дочекатися типової структури, яку має затвердити Кабінет Міністрів України.
В.Чернявський зупинився на фінансових проблемах освітянської галузі, запевнивши, що вони ніяк не позначаться на якості навчання.
Коли ж буде пущена в роботу автономна котельня для опалення двох шкіл на житломасиві Свєтлово?
-Як тільки житлово-комунальне управління облдержадміністрації — замовник будівництва- передасть котельню у комунальну власність міста.
Оскільки це перша після виборів зустріч міського голови з представниками засобів масової інформації, то ряд запитань стосувалися і цих недавніх подій.
Олександре Петровичу, на попередніх виборах Ви вийшли з партії «Наша Україна», щоб бути міським головою всієї громади міста. Після останніх виборів залишаєтеся у складі Партії регіонів. Чому?
-Всі депутати разом зі мною мають бути в одній партії — громади Каховки, а тому повинні залишити політичні прапори і лозунги. Я й тепер — поза політикою. Але зараз будується вертикаль влади, без якої неможливо навести порядок. Я це добре розумію і знаю ще з часів КПРС.
-Чи буде дана морально-етична оцінка непристойному вчинку газети «Каховський вісник» та її засновників під час минулорічних виборів. Депутати міської ради мають на це повне право, тож, будь ласка, нехай діють.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.010Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |