На початку засідання голова райдержадміністрації Вадим Анд- рушкевич доповів про результати співбесіди в обласній державній адміністрації щодо програми економічного і соціального розвитку Цюрупинського району на 2011 рік, і із задоволенням відзначив, що район успішно „захистився», незважаючи на деякий скептицизм з боку окремих опонентів. Відтепер в роботу запускаються 24 представлені на співбесіді проекти, три з яких доволі крупж, районного масштабу, та 21 — місцевого. Район має можливість одержати значні кошти з Держбюджету для реалізації цих проектів, але потрібна безпосередня дольова участь у них нас самих, зауважив.голова РДА.
Особливо цікавий, на думку В.Андрушкевича, проект „Торговельний дім „Цюрупинськ». Ідея створення його народилась після того, як голова обласної державної адміністрації Микола Костяк від імені Херсонщини підписав договори про співпрацю з керівниками Мурманської і Новосибірської областей Російської Федерації. Ми, говорить В.Андрушкевич, скерували свої погляди на Білорусь, зокрема на її Гомельську область. Так народилась ідея створення „Торговельного дому». З нашого боку через цю структуру поставлятимуться в Білорусь овочі, до нас — пальне, добрива та інші товари.
Обидві сторони зацікавились проектом. Вже відбулись переговори з білоруською стороною на рівні облвиконкому (там збереглась ця радянська структура) і консула Республіки Білорусь в Одесі. Крім того, зазначив В.Андрушкевич, скоріш усього у Цюрупинського району буде білоруський район-побратим, розташований географічно, також поблизу обласного центру.
Напередодні початку весняного призову юнаків до Збройних Сил України перед головами територіальних громад традиційно виступив військовий комісар району С.Панасюк.
Керівника служби дільничних інспекторів Цюрупинського райвідділу УМВС України в Херсонській області В. Плохого непокоїть стан справ саме у цій службі. Тому він і звернувся до голів територіальних громад, взагалі до місцевої влади, за допомогою — і в забезпеченні службовими приміщеннями, і транспортом. Але і в керівників громад накопичилось немало питань до органів внутрішніх справ. Чи не найголовніше з них висловив Новомаячківський селищний голова Андрій Костиря: „Якби ви, керівництво райвідділу міліції, цікавились нашою думкою, кого у селі чи селищі призначати дільничним інспектором, то лише цей крокзабезпечив би вам ЗО процентів успіху в роботі. А то хоч би по нашій селищній раді: одного міліціонера посадили, другий під слідством, і його теж, скоріш всього, посадять... Я думаю, що було б правильно, якби ви, перш ніж йти до нас, побували у кожній сільській і селищній раді, виклали б свої пропозиції, вислухали нас, користі було б куди більше». В.Андрушкевич додав у цьому зв'язку, що нещодавно начальник УМВС В.Литвин заявив про скорочення в області 900 штатних одиниць працівників міліції. „Ми іще не знаємо, хто потрапить під скорочення у нашому районі, скільки дільничних у нас залишиться. Давайте підождемо результатів, а вже потім будемо приймати рішення».
У розвиток теми начальник районного Центру зайнятості Валентина Таранова поінформувала учасників „дня» про утворення інституту Інформування населення з питань забезпечення громадського порядку».
На „дні розглянуто ряд інших питань, які доводиться вирішувати постійно у радах на місцях, і відповіді на які доводиться знаходити досить непросто — законодавча база настільки швидко змінюється, вона в багатьох випадках настільки недосконала, один закон спростовує інший і т.д., що диву даєшся, а відповідальність за прийняття рішень лягає на плечі голови сільської чи селищної ради.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |