Агорарний березень
Весняно-польові роботи на Каховщині в розпалі. Серед тих агропідприємдтв, що вкладаються в оптимальні строки їх проведення, — й ФГ «Зоря Каховщини», очолюване головою районної асоціації фермерів Л.Кириченком. Тут вже посіяли 60 гектарів ячменю, заборонували під пари 250 гектарів та 60 га — під ранній соняшник, провели культивацію на 100 гектарах, з них 50 га вже засіяли цибулею, а решту засіють іншими ранніми овочами. Особливо звитяжно в «Зорі Каховщини» працюють в ці Дні механізатори О.Лубнін, В.Мироненко та А.Смагін.
За повідомленням Л.Киричеика, всі 132 господарства районної асоціації фермерів в поточному році планують збільшити виробництво зерна та ранніх-овочів в середньому на 10-15 відсотків. На весняному лані тон задають керівники ФГ О.Червоний, М.Сергійчук, В. Полюхович. брати Олександр та Віктор Халімони.
Вагоміші статки — більші видатки
Успішне виконання райбюджету минулого року і стабільне фінансове наповнення, поточ ного бюджету дозволило депутатам} районної ради внести ряд поліпшень у деякі діючі цільові програми. Зокрема, у районну програму щодо відновлення функціонування дошкільних навчальних закладів Каховщини в 2011 році додатково включено реконструкцію і введення в цілорічну експлуатацію дитячого садка на 44 місця в с. Волинське. На завершення відповідних будівельних робіт передбачено виділити з районного бюджету 70 тисяч гривень. А в рамках програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Каховщини села Ко- мишанка, Коробки та Архангельська Слобода отримають в поточному році з районного бюджету по 65 тисяч гривень на придбання та установку водонапірних башт Рожновського,
«Права дитини в дії
Так називається нова цільова програма, прийнята нещодавно районною радою на 2011-2016 роки. Серед головних її напрямків — створення умов для народження здорових дітей та збереження їх здоров'я протягом всього Періоду дитинства, забезпечення доступу до високоякісних медичних послуг та високоякісної освіти (дошкільної, загально- середньої. позашкільної, професійно-технічної та вищої), реабілітація бездоглядних та безпритульних дітей, розвиток сімейних форм виховання позбавлених батьківської опіки хлопчиків та дівчаток, організація дитбудинків сімейноПз типу, запобігання жорстокому поводженню з дітьми тощо.
Фінансування програми «Права дитини в дії визначатиметься щорічно при затвердженні районного бюджету або при внесенні змін до нього.
За 10 років — повна газифікація Каховщини
Протягом 2011-2020 років в Каховському районі передбачено побудувати 176,3 кілометра підвідних газових мереж високого та середнього тиску, 121,5 кілометра розподільчих мереж високого та середнього тиску, що дозволить газифікувати 32 населені пункти, а також перевести на газове опалення 21 школу, 1 лікарню, 28 закладів культури та 27 бібліотек. Саме такі завдання поставлено в програмі будівництва підвідних, розподільчих газових мереж та газифікації населених пунктів, об'єктів соціальної сфери Каховщини на період до 2020 року.
В поточному році планується розробити робочі проекти газифікації для 18 сіл Каховщини, розпочати газифікацію Чорноморівки, Семенівки та Дудчиного і газифікувати ряд об'єктів соціального призначення в селах Роздольне та Кам'янка.
Власна інформація.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |