Голова облдержадміністрації Микола Костяк провів селекторну нараду з керівниками міст та районів, начальниками районних управлінь та служб, селищними та сільськими головами Херсонщини. Каховчан на ній представляли голова райдержадміністрації Володимир Сторчак, голова районної ради Микола Крупін і перший заступник міського голови Павло Пуляєв.
М.Костяк пояснив необхідність проведення цієї наради передовсім тим, що деякі новообрані 31 жовтня минулого року селищні, сільські ради, їх керівники та виконкоми ще незадовільно поінформовані про першочергові завдання обласної влади і зволікають із розгортанням по-справжньому конкретної, масової та активної роботи заради суттєвого поліпшення якості життя наших громадян, що є визначальним у програмі фундаментальних реформ Партії регіонів.
Голова облдержадміністрації навів два характерні для наших нинішніх буднів підходи з боку новообраних сільських голів до справи. Перший підхід — діловий, компетентний, енергійний — стосується Чорнянського сільського голови Юрія Серова. Наш земляк зумів за стислий час згуртувати всіх сільських активістів і спрямувати їх зусилля на здійснення конкретних справ. В Чорнянці нещодавно побудовано три автобусні зупинки, облашто- вано освітлення центру села та інших вулиць, реконструйовано спортивно-оздоровчий комплекс, створено добровільне об'єднання захисту громадського порядку, встановлено євровікна в будинку культури, навіть почала виходити друком газета «Чорнянські світан- ки».
М.Костяк дав доручення уважно вивчити практичний досвід роботи Чорнянського сільського голови Ю.Сєрова для широкого застосування в діяльності інших сільських та селищних голів області.
Особливу увагу учасників наради М.Костяк приділив значному збільшенню в поточному році виробництва зерна (Херсонщина повинна зібрати як мінімум 2 мільйони тонн збіжжя), 1 млн. 260 тисяч тонн овочів (відродити тепличний комплекс області) та тваринницької продукції, будівництву овочесховищ і нових переробних підприємств, активізації діяльнорті Облспоживспілки, створенню виробничих та обслуговуючих кооперативів.
Серед актуальних завдань територіальних громад Херсонщини — й участь населення в охороні громадського порядку, трудове і культурне виховання молоді, розв'язання проблем охорони здоров'я, наведення належного санітарного порядку та благоустрою в населених пунктах області (21 березня розпочався відповідний місячник)'тощо. Херсонщина вже в нинішньому році повинна стати регіоном високої ефективності сільськогосподарського 'виробництва та екології — ось провідне завдання облдержадміністрації та обласної організації Партії регіонів.
Після селекторної наради голова РДА В.Сторчак і голова райради М.Крупін в ході відвертої розмови із сільськими головами Каховщини та керівниками районних служб та управлінь конкретизували настанови, що про них йшлося у виступі М.Костяка.
Голова райдержадміністрації, зокрема, запропонував сільським спілкам власників дійних корів об'єднати свої зусилля для організації регулярного продажу в Каховці молока власного виробництва за помірними ринковими цінами (4-5 гривень за літр), аби дати рішучий бій перекупникам-спекулянтам, котрі продають городянам молоко аж по 8 гривень, купуючи його у селян по 2,40 грн. за літр. Каховка дає зелену вулицю чесній торгівлі.
В.Сторчак вже вкотре категорично заявив: за його особистою домовленістю з начальником головного управління МВС в Херсонській — області генерал-майором міліції В.ЛІтвіном, в Каховському районі всі пункти прийому металобрухту вже не працюють. Це повинні постійно контролювати дільничні інспектори міліції та сільські голови.
Благоустрій та санітарне очищення сіл, боротьба із знищувачами полезахисних лісосмуг, активізація роботи адмінкомісій сіль- виконкомів, обов'язковий обробіток всіх закріплених ділянок ріллі — ці питання, на думку В.Сторчака, повинні складати першочергове коло турббт сільських голів та їх підлеглих.
Голова районної ради М.Крупін, звертаючись до сільських голів, підкреслив, що допомагають тільки тим, хто сам робить справу та інших власним прикладом залучає до загальнокорисного творення. М.Крупін порадив присутнім поставитись до проведення місячника з благоустрою неформально, організувати трудове суперництво, контроль, нагородити переможців цінними преміями та пам'ятними відзнаками.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |