Минулого тижня міський голова О.Карасевич звітував перед громадою про діяльність виконавчих органів влади за 2010 рік. Звіт, який проходив у Каховській школі мистецтв, супроводжувався фотоматеріалами і діаграмами, а потім відбулося його обговорення, в ході якого міському голові надійшло понад три десятки запитань, що хвилюють каховчан.
Найгострішими були ті, що стосувалися пільгових перевезень по місту і організації транспортного обслуговування членів садово-городніх товариств. Щодо першої проблеми, О.Карасевич зазначив, що держава тягар відповідальності за повне фінансове забезпечення пільгових перевезень переклала на місцевий бюджет, в якому немає «зайвих» коштів. На доречне зауваження, що пільгами користується лише половина пільговиків, відповів, що є давнім прибічником адресної грошової допомоги цій категорії населення: це було б справедливо. Була мова й про грубе, недоброзичливе ставлення до пасажирів-ветеранів з боку водіїв автобусів та кондукторів. І знову лунало запитання: чому на житломасив Свєтлово курсують автобуси, незручні для посадки пасажирів немолодого віку?
Щодо другої проблеми, то О.Карасевич поклав усю відповідальність на голів садово-городніх товариств, звинувативши їх у бездіяльності і безініціативності. Натомість жителі міста зажадали ініціативності і вимогливості від міської влади, котра, на їхню думку, повинна, відстоюючи інтереси населення, тримати на контролі роботу керівників цих кооперативів. Лунали й гострі докори з приводу того, що Каховське АТП-16506 не дбає про чітке дотримання графіків руху автобусів. Міський голова запевнив, що зустріч з головами товариств запланована на кінець березня, тож зволікань з розглядом порушених питань не може бути.
Тяжким докором пролунала досі невиконана обіцянка прибрати озеро, в якому після дощу «плавають» будинки по вул. Ентузіастів 6 і 10 та їхні мешканці:
-Ми навіть в магазин по хліб не можемо вийти! А як дітям іди до школи? А поруч — і дитячий будинок «Радість»...
Меру довелося пояснювати, що проблема виявилася складнішою, ніж здавалося: проект зливової каналізації вже замовлено, але його вартість -180 тисяч гривень. У той же час треба було терміново вживати заходи, аби зігріти дітей в школах, полагодити' покрівлю в навчальних закладах, а 12 будинків на Свєтлово забезпечити нормальним газопостачанням. Що важливіше? Але питання з порядку денного не знімається і обіцянку буде виконано, — запевнив міський голова.
В числі інших запитань і пропозицій, які надійшли через відкритий, (встановлений у залі) мікрофон: обмежити роботу магазину «Респект» по вул. Леніна до 22.00; поновити вихід місцевого радіо; відремонтувати дорогу по вул. Б.Хмельницького і площу перед ринком «Гарант»... Пролунала й тривога за долю «Легендарної тачанки» і поновлення експозиції в Каховському історичному музеї, присвяченій подіям останнього сторіччя.
Не минули увагою учасники зборів і дорожнечу на продукти харчування на міських ринках. Так і не було отримано відповіді на запитання про умови для сімейного дозвілля, зокрема, в колишньому Парку культури і відпочинку. Лише обіцянка: «Атракціони будуть працювати».
Цікаву і слушну пропозицію подав Г.Медвідь: «Ми скаржимося на вияви вандалізму, від яких потерпає місто. А чому за підтримання і охорону громадського порядку не візьмуться численні козацькі товариства?»
Він також зауважив: «У звіті не дано оцінки роботі керівників підрозділів міськвиконкому, всіх їх урівняно: нікого не відзначено, ні на чию адресу не пролунало жодного критичного зауваження».
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |