У цьогорічному міжнародному турнірі з кікбоксингу на розіграш кубка п’ятиразового чемпіона світу Костянтина Губки, що відбувся у Новій Каховці, взяли участь 318 спортсменів з України, Молдови, а також — по одному представнику з Румунії та Болгарії.
Херсонщину представляли вихованці новокаховського клубу «Торнадо» фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». На жаль, як і вже кілька років поспіль, кікбоксери з Херсона участі у цьому турнірі не брали.
У спортивному середовищі нашої області часто можна почути розмови, нібито Леонід Губка відсторонений від організації, не бере участь в якості арбітра у турнірах в Україні, а поняття «заслужений тренер Євразії», яким він володіє, нібито взагалі не існує... Це лише кілька причин того, чому кікбоксери з Херсона не приїхали до Нової Каховки.
- Конкурентів завжди вистачає. Ті люди, які говорять подібні речі, просто заздрять, що мені вдається провести турнір міжнародного рівня. Що стосується не участі херсонців на турнірі, то я розсилав запрошення до федерацій різних версій кікбоксингу в Херсон, але його проігнорували», — відреагував Леонід Губка.
Однак, за словами голови Херсонської обласної федерації кікбоксингу за версією WAKO Ігоря Гаврильченка, його офіційно ніхто не запрошував, але в будь-якому разі до Нової Каховки він би не поїхав.
- У нашій області культивується кікбоксинг в трьох версіях: WAKO, якою керую я, WPKA на чолі з Оленою Любовецькою та IAKSA, котрим займається Леонід Губка, — сказав Гаврильченко. — Я не заперечую, що в легких контактах кікбоксингу («лайт» та «семі») Леонід Губка добре розуміється. А от що стосується більш жорстких видів — таких, як «К-1», «лоу-кік», він нічого не досяг. З його вуст я чую постійні образи в наш бік, він неетично поводиться, тому жодних стосунків з ним мати не хочу.
Прокоментував Ігор Гаврильченко й існування такого звання, як «заслужений тренер Євразії».
- Дійсно, подібний титул є, — сказав він. — У 1996-1997 роках в Україні працювала Всеєвразійська федерація кікбоксингу. Тому багато хто в ті часи отримував звання заслуженого тренера Євразії. Інша справа, що такої федерації вже давно немає, не говорячи вже про те, що подібної країни, як Євразія, просто не існує. Практично всі наставники, володіючи цим титулом, розуміють це і не афішують себе.
- Мій тато дещо емоційний, — пояснив Костянтин Губка. — Багато хто його афективні вигуки сприймає занадто близько до серця, інтерпретуючи слова батька кожен по-своєму. Насправді нічого недоброго нікому він не бажає…
Зовсім маленькі спортсмени, які тільки набираються кікбоксерських навичок, змагалися на невеличкому татамі, під пильним наглядом трьох суддів. Вони боролися за нагороди у найбільш безпечному розділі кікбоксингу «семі-контакті». Для більш жорсткого «лайт-контакту» організаторами був споруджений ринг.
Щороку турнір проводиться переважно за кошти батьків, діти яких займаються в новокаховському клубі кікбоксингу «Торнадо». Цьогоріч відчутну допомогу для змагань надало УМВС України в Херсонській області.
- Батьківський комітет та організатори турніру вдячні за підтримку УМВС України в Херсонській області, — сказав Леонід Губка. — За їх кошти, зокрема, ми придбали гарні медалі та кубки.
У підсумку саме новокаховці здобули найбільше призових місць і тріумфували в командному заліку. На другому місці — молдовські кікбоксери. А замкнула трійку кращих команда з Дніпропетровської області.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |