ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Губернатор поставив нові задачі
26.05.2011 / Газета: Херсонський вісник / № 21 / Тираж: 10000

23 травня 2011 року в студії селекторних нарад ВАТ «Укртелеком» голова обласної державної адміні­страції Микола Костяк провів чергову обласну се­лекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст об­ласного значення, керівни­ками структурних підроз­ділів обласної державної адміністрації та обласних управлінь і служб.

На початку наради Микола Костяк повідомив, що 18 трав­ня відбулося засідання Кабіне­ту Міністрів України, у якому він особисто брав участь та звіту­вав з питання вирощування овочів та їх зберігання. За оцін­кою Міністерства аграрної полі­тики і продовольства України, стан справ у цій галузі не най­кращий у Кіровоградській, За­порізькій та Херсонській облас­тях. Також прем'єр-міністр Ук­раїни незадрволений темпами, будівництва оптового ринку сільськогосподарської продукції у м. Херсоні.

«У нас робота по будівницт­ву овочесховищ ведеться. У м. Херсоні до кінця року буде запущена база-холодильник для зберігання овочів. В райо­нах теж такі сховища будуть працювати. Але необхідно акти­візувати роботу з цього питан­ня», — зауважив Микола Костяк.

Також голова обласної дер­жавної адміністрації зазначив, що 20 травня відбулося розши­рене засідання Кабінету Міністрів України з питань підго­товки оздоровчих закладів, шкільних таборів6 будинків відпочинку до прииому дітей, учнів на літній відпочинок, а також щодо готовності бюджет­них закладів у повному обсязі виплатити відпускні.

«Перш за все, ми повинні не допустити порушення норм хар­чування, якості продуктів під час літнього відпочинку та оз­доровлення дітей. За це персо­нально відповідають голова ад­міністрації, санітарний лікар та інші служби, які відповідають за ці питання. Необхідно, в першу чергу, у повному обсязі про- фінансувати оздоровлення та відпочинок. Необхідно не допу­стити скорочення або перепро- філювання дитячих закладів. Організувати постійний моніто­ринг проведення літньої оздо­ровчої кампанії», — підкреслив Микола Костяк.Під час селек­торної наради голова облдерж­адміністрації також розповів про результати робочої поїздки на Каховський завод експеримен­тального обладнання, де відбулася презентація комплексу тех­нологічного обладнання із пе­реробки плодоовочевої сиро­вини для логістичної компанії «ФудСервіс» (м.Тбілісі, Грузія).

Реалізація зазначеного проек­ту дозволить не тільки сприяти підвищенню іміджу Херсонської області, але й зробити значно доступнішим обладнання тако­го типу для українського сільгосптоваровиробника та збільшити надходження інвес­тицій в область.

Це підприємство має всі за­датки для того, щоб стати од­ним із флагманів у виробництві обладнання для переробки сільськогосподарської продукції, що є надзвичайно важливим для товаровиробників Херсон­щини. «Цього року ми очікуємо збільшення врожаю зернових та овочів, що значно збільшить по­треби у переробці та зберіганні продукції. Я особисто буду по­рушувати питання на державно­му рівні про підтримку цього пе­редового підприємства щодо компенсації вартості даної про­дукції», — наголосив Микола Ко­стяк.

На розгляд порядку денного селекторної наради було вине­сено три питання: про додер­жання в області вимог Закону України «Про відходи»; про організацію роботи в області щодо перерахування одержува­чам соціальних послуг коштів субвенції з державного бюдже­ту на фінансування програм соціального захисту населення; про забезпечення збереження та відновлення діяльності зак­ладів культури в сільській місце­вості та соціальних гарантій працівників сільської місцевості.

За результатами розгляду пи­тань, винесених на селекторній нараді, Микола Костяк зупинив­ся на основних задачах, які не­обхідно вирішувати в оператив­ному порядку.

Зокрема, було акцентовано увагу голів раионних державних адміністрацій, міських голів на організації роботи стосовно за­безпечення виплати відпускних в повному обсязі без будь-яких затримок. З метою недопущен­ня у подальшому заборгованості з оплати бюджетними установа­ми енергоносіїв та комунальних послуг необхідно визначитися із забезпеченістю асигнуваннями на оплату природного газу, елек­троенергії, послуг з тепло-, во­допостачання і водовідведення та, у разі необхідності, розгля­нути питання щодо їх збільшен­ня за рахунок перевиконання до­хідної частини бюджетів і мож­ливої економії по інших непер- шочергових видатках.

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту