У житті, як відомо, все гранично просте й зрозуміле. Однак миритись із цим не хочеться. Тому люди придумують, на їхній погляд, таємничі ходи, які, вони в тому переконані, розгаданими бути не можуть. Принаймні зразу. Тільки жусе таємне, як і шило в мішку, не сховаєш. Про що засвідчує хоча б такий анекдот. Чукот¬ка. Зима. Аеродром. При аеродромі — метеопост, при ньому живе метеоролог. По сусідству -.стан оленевода Бельдиєва, сам він сидить у яранзі, біля вогнища.
Визирнув Бельдиєв із яранги — сусіда не видно. «Плохой про¬гноз получил, наверное, метеоролог. Однако, погода наверное испортится. Нужно дров принести!»- думає оленевод. Вибігає із яранги, набирає оберемок дров.
Все це бачить із вікна метеоролог. «Что-то оленевод зашеве¬лился, дрова таскает охапками, видимо, по приметам опреде¬лил ухудшение погоды. Не буду сегодня запускать метеозонд. Сообщу начальству, что ожидается похолодание и метель!» — підказує кмітливість метеорологу.
Цей анекдот пригадався у зв'язку із бравурним повідомлен¬ням у ЗМІ про те, що «Таврійські ігри» повертаються! Таким чи¬ном,у2012році, після трирічної перерви, в Каховці знову відбу¬деться міжнародний музичний фестиваль «Таврійські ігри», який проводився з1992 року щорічно. Звичайно фестиваль відбував¬ся під час травневих свят у Каховці. Однак у 2007 році він був проведений у Києві, у 2008 році — знову в Каховці. Протягом двох останніх років не проводився взагалі. За словами Миколи Баг- раєва, який є «рідним батьком» Ігор, 18-й за рахунком фести¬
валь відбудеться в оновленому форматі. Підготовка до нього вже розпочалась. Презентація нового формату заходу запланована на вересень.
Отже, можемо робити висновок, що вибори до Верховної Ради України таки відбудуться у 2012 році. І на них повинні добре попрацювати «Таврійські ігри». І не де-небудь, а в Каховці, яка свого часу була в одному з Цюрупинським районом виборчому окрузі. Якщо округи залишаться у нинішньому форматі, Микола Баграєв для нас буде лише приємним сусідом, а якщо їх «пере¬ріжуть» по-старому, то в його особі виборці нашого округу, крім інших кандидатів, матимуть «таврійського» претендента-мажо- ритарника на депутатський мандат.
Боротьба за депутатство буде дуже напруженою. Бо й ставки не малі. За оцінками фахівців, сума затрат кандидата-мажоритарника на виборах 2012 року, при тому без гарантій на перемогу, коливатиметься в межах 1,5 — 2 мільйонів доларів США (нижня планка затрат списочників вища: 3-5 мільйонів, але гарантій на¬багато більше, бо керівництво кожної партії знає її рейтинг, отже, може зі значною вірогідністю точності прогнозувати кількість про¬хідних кандидатів). Звичайно, «Таврійські ігри», як і будь-який інший подібний проект, краще спрацювали б на список. На мажоритар¬ний ж (безсмертний досвід Черновецького!) куди ефективніше працює продуктовий пакет. Але що маємо, тим і агітуємо.
P.S. Зараз, звичайно, ні про яку агітацію мова не йде. Підож¬демо.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |