15 червня відбулось чергове засідання колегії Цюрупинської районної державної адміністрації за участю керівників районних служб, голів місцевих рад, керівників окремих підприємств.
Вів засідання голова районної державної адміністрації Вадим Андрушкевич.
Найбільше уваги було приділено розгляду трьох питань порядку денного: «Про стан підготовки агропромислового комплексу до збирання ранніх зернових та зернобобових культур», «Про організацію допомоги правоохоронним органам у забезпеченні громадського порядку...» та «Про санітарний стан узбіч та населених пунктів району».
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Сьомченко, виступаючи по першому питанню, доповів, що район в цілому готовий до збирання ранніх зернових і зернобобових: технічна потреба у власних комбайнах забезпечена на 77 процентів, плюс є принципова домовленість про залучення зернозбиральної техніки зі сторони та про міжгосподарську взаємодопомогу технікою. Таке ж становище і із забезпеченням пальним та мастилами. Кожна сільська й селищна рада поінформована про стан справ.
Збирання ячменю, за словами І.Сьомченка, почнеться через 5-7 днів, а основні «пшеничні» жнива — за два тижні.
Коментуючи ситуацію, Вадим Ан- друшкевич наголосив, що нині перед областю поставлене завдання зібрати не менше 2,5 мільйона тонн хліба. Це більше, ніж у минулому році. Відповідно зросли завдання й перед нашим районом. Тому, абсолютно нікому не диктуючи способів і методів проведення жнив, зауважив голова райдержадміністрації, радимо прислухатись до висновків і порад вчених, які наголошують у першу чергу на проведенні жнив у оптимальні строки. Інакше втрат врожаю не уникнути.
Доповідь начальника райвідділу УМВС в Херсонській області Володимира Калашніка була стислою і небагатою на цифри. Головний міліціонер району, аналізуючи стан справ з організацією допомоги правоохоронним органам у забезпеченні громадського порядку, звернув увагу на позитивний досвід по діяльності громадських формувань, а також громадських помічників дільничних інспекторів та на те, що місцевим територіальним громадам слід вже подумати про встановлення в найбільш потенційно привабливих для криміналу місцях камер відеоспостереження. Це, на переконання В. Калашніка, обов'язково принесе позитивний результат. І навів приклад розкриття тяжкого . злочину на території району протягом однієї доби.
Доповідь Володимира Калашніка доповнили директор районного центру зайнятості Валентина Таранова та Виноградіський сільський голова Сергій Шматенко, які говорили про позитивну практику по залученню громадських інспекторів з числа безробітних до інформаційно- роз'яснювальної роботи. Але ж це тільки на 6 місяців. Тому, на пропозицію Вадима Андрушкевича, протягом місяця треба вивчити фінансові та інші можливості й внести доповнення до районної програми про організацію допомоги правоохоронним органам у забезпеченні громадського порядку.
Та найбільше уваги було приділено розгляду питання про санітарний стан. Доповідав заступник голови райдержадміністрації Іван Місько. Та все ж головну «доповідь» зробив Вадим Андрушкевич. Голова райдержадміністрації поставив жорстку вимогу перед контролюючими органами: оскільки методи переконання не діють, треба переходити до методів покарання. У сусідніх районах, зазначив голова РДА, з самого початку пішли цим шляхом, а це серпень минулого року, звідколи голова ОДА Микола Костяк поставив жорсткі вимоги щодо чистоти узбіч доріг і населених пунктів. Такий шлях виявився ефективним. Ним змушені йти і ми.
На колегії розглянуто інші питання порядку денного. По всіх прийнято відповідні рішення.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |