Цей знак мае двояке значення для учасників дорожнього руху. З одного боку, він заборонний, з іншого — бажаний, адже коли цей знак виставлено, значить, дороги приводять у порядок.
З року у рік ми, каланчакці, споглядаємо хіба що «латання» дорожнього покриття. Звичайно, ці «латки» можуть бути і великими, та все ж це не капітальне будівництво. А днями на центральній вулиці нашого селища — Леніна — можна було побачити скупчення спеціальної асфальтобетонної техніки та робітників, і на очах перехожих дорога встелялася рівним шаром асфальтної суміші, привертаючи погляди людей до нелегкої праці шляховиків під палючим сонцем і специфічним запахом гарячої смоли.
Побачене заінтригувало, адже нинішній рік вважають фінансово напруженим, тож звідки кошти взялися? На це запитання нам відповів новий начальникфіліїКаланчацької дорожньо-експлуатаційної дільниці , у яку об'єднано і Чаплинську філію «Райавтодору», Валерій Володимирович Грачов. Побіжно дізналися, що донедавна Валерій Володимирович очолював таку організацію у Цюрупинську, тож не тільки цілком володіє ситуацією, а й будує плани на майбутнє.
Він розповів, що кошти на оновлення вулиці Леніна надійшли з Державного бюджету, це лише перший транш, якого повинно вистачити для заміни покриття майже до «Приватбанку», тобто буде прокладено 310 погонних метри або 3254 — квадратних. Замовником виступила, як розповів інженер Геннадій Федорович Фурса, — Служба автомобільних дорігу Херсонській області. І він, як її представник, постійно перебував на цьому об'єкті, щоб контролювати якість виконання робіт, якими безпосередньо керував досвідчений виконроб Володимир Миколайович Гілевич.
Усе свідчило про те, що шляховики мають і можливості, і бажання працювати. Техніка своя, асфальтобетонна суміш — теж. А гроші кожному потрібні, бо й так чекали серйозної роботи з початку року.
Валерій Володимирович знає, як нелегко дістаються об'єкти для ремонту та будівництва, бо вони напряму залежать від фінансового забезпечення замовників, проте налаштований оптимістично. Каже: скоро знову буде тендер, у якому ДП «Херсонський облавтодор» братиме участь, тож і Калан- чаку перепадуть кошти другого траншу, щоб продовжувати оновлення центральної вулиці селища. Аби так сталося, клопочеться не лише він, а й керівник району — Малишенко Г.В., і селищний голова — Самойлик A.B.
До вечора перший шар суміші було укладено, а наступного дня зранку знову працювала техніка і робітники, щоб продовжити те, що тішить і людське око, і душу.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |