ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
А ми — на море!
23.06.2011 / Газета: Новий день / № 26 / Тираж: 36600

У студентів БПК розпочалася традиційна літня практика на узбережжях Азовського і Чорного морів

З нетерпінням чекають початку хіта студенти Бериславського педагогічного коледжу. Адже з червня до серпня саме час поєднати приємне з корисним під час педагогічної практики в літніх дитячих оздоровчих таборах, розташованих на морських узбережжях Херсонщини. Після багаторічної співпраці коледжу з санаторно-оздоровчим комплексом «Гілея» в Аазурному, табором «Ювілейний» в Чарівному і«Примор'я» у Залізному Порту, цього року у його студентів з'явилася можливість пройти практику і на Арабатській Стрілці.

— Коли керівництво табору з Генічеського району побачило, на що здатні наші студенти, одразу загорілися і запропонували співпрацю, — говорить директор коледжу Маргарита Климович. — Ми ж слідкуємо, щоб вимоги у таборах до юних вихованців співпадали з вимогами нашого закладу. Це дає можливість студентам проходити повноцінну літню практику, водночас оздоровлюватися і активно відпочивати. І наші діти на таку практику ідуть з великим задоволенням. Зараз уже 120 наших студентів відділення початкового навчання працюють у приморських оздоровчих таборах.

Завдання літньої педагогічної практики допомагають студентам виробити уміння і навички самостійної роботи з дітьми та підлітками в умовах літніх канікул, виховати відповідальне ставлення до проведення виховної роботи, розвинути творчі здібності при організації і проведенні занять в гуртках, секціях та клубах за інтересами.

За словами Маргарити Климович, коледж уже протягом шести років організовує тематичні зміни з іноземними мовами для дітей, котрі відпочивають у таборі, а віднедавна — і зміни з реабілітацією. «Ми організували усі умови для змін «Літо з фізичною реабілітацією» та «Літо з англійською». Так, участь у таборуванні зі спілкуванням іноземною мовою беруть наші студенти, майбутні вчителі початкових класів із правом викладання іноземної мови разом із волонтерами з Корпусу миру. Діти, що оздоровлюються в таборі — від першокласника до одинадцятикласника — в серпні можуть пригадати англійську, адже і спілкування, і всі заходи там проводяться виключно цією мовою. Діти співають пісні, вигукують «кричалки, вопилки, страшилки», і таким чином створюється штучне мовне середовище та відбувається активізація мовного апарату, поповнення словникового запасу», — говорить директор Бери- люються діти не лише з Херсонської, славського педагогічного коледжу. а й з Хмельницької області. Студенти Практика з фізичної реабілітації БПК проводять у маленьких відпочиваючих соціометрію, дослідження на стану їх здоров'я на наявність сколіозу, плоскостопості, проводять заняття з фізичної реабілітації, спеціально розроблені фізичні вправи для позбавлення тих чи інших вад тощо.

— Наших студентів лікарі з Хмельниччини відкрили для себе чотири роки тому, — говорить Маргарита Климович. — Херсонські лікарі до них приєдналися трошки пізніше, але теж встигли побачити, що дають для здоров'я дітей, котрі знаходяться на літньому відпочинку, реабілітаційні заняття зі студента- ми-практикантами коледжу. І всі дуже задоволені результатами. Було багато випадків, коли здоров'я дітей покращувалося вже протягом однієї зміни: діти та їхні батьки відчували результативність проведення вправ, тож продовжували їх робити і по поверненні додому.

В наступних номерах «Нового дня» ми познайомимо читачів із викладачами педагогічного коледжу — ветеранами педагогічної праці.

Дирекція коледжу також звертається до своїх випускників із проханням згадати якісь цікаві факти, пов'язані з їхнім навчанням у БПК. Поділшпися своїми думками і спогадами можна на новому сайті закладу — www.bpc.ks.ua

Автор: Олег БАТУРІН


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту