Косили працівники Скадовського РЕЗ і ЕМ красиві ЗЕЛЕНІ дерева, що ростуть у нашому місті по вулиці Колгоспній та Комсомольській.
Обрізали бідні дерева живцем. Обрізали абияк, недбало кидаючи величезні гілки на висаджені і доглянуті господарями прилеглих будинків газони, де ростуть у кого квіти, а в кого — городина. Потрапляли до рук «вурдалаків» навіть ялинки, клени. Все безжалісною рукою було пошматовано!
Дивлячись на це «обрізання», не можна не сказати, що жодного дозволу на це ані міська рада, ані Держеконінспекція не надавала. Та чи й зміг би хто надати дозвіл на таке? Всі, навіть першокласники, знають, що санітарна обрізка дерев проводиться тільки навесні або восени, до або після вегетації. В інший період будь-яке втручання в життя рослин негативно впливає на них.
Дивлячись на цю «стрижку дерев», не покидає думка: звідки ж таке хижацьке ставлення у людей до природи?
Хочеться нагадати, що одне дерево виробляє стільки кисню, скільки необхідно для дихання 3 людей за той же період. Зелені масиви знижують рівень шуму на 22-56%. Саме тому дуже важливо садити дерева вздовж основних транспортних артерій. Ці дерева знижують запиленість на 30-40%.
15 років тому назад думка про те, що ми будемо купувати питну воду, викликала посмішку. А зараз це жорстока реальність. Якщо ми не змінимо своє ставлення до природи, то через 15 років нам доведеться купувати чисте повітря.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |