Минулого тижня, Херсонський міський голова побував на кількох опорних пунктах дільничних інспекцій міста, з метою перевірки виконання наданого їм раніше доручення — щодо покращення їх матеріально- технічної бази
Тоді Володимир Сальдо разом із начальником міського відділу УМВС України в Херсонській області, Русланом Бугринцем, здійснив робочий об'їзд опорних пунктів міліції, що розташовані на території Суворовського району м. Херсона (всього у районі працює 8 дільничних пунктів, у трьох з них — № 18, 19, 20) міський голова і перевіряв результати проведеного ремонту,
Зобов'язання по ремонту брав на себе виконком Суворовської районної у м, Херсоні ради. «Тепер на відремонтованих об'єктах умови для роботи дільничних інспекторів, а також прийому відвідувачів опорних пунктів насправді покращилися», — стверджує Голова Суворовської райради Микола Дурницький.
«У пункті №18, розташованому на першому поверсі житлового будинку по вул. Будьоного, 12-а, проведено капітальний ремонт 3-х кімнат та коридору, тут поновили сходи та перила, встановили світильники і люстри, придбали штори. Сьогодні інспектори забезпечені і всіма необхідними меблями», — розповів дільничний інспектор, лейтенант міліції Денис Семенов.
В опорному пункті N»19, що знаходиться у будівлі школи N° 4, по вул. Кости Хетагурова, 59, також здійснено капітальний ремонт 3-х кімнат, відремонтовано фасад. Єдиний мінус — відсутність стаціонарного робочого телефона, але цю проблему представники влади пообіцяли вирішити найближчим часом.
У пункті № 20 (просп. 200-річчя Херсона, 41) провели капремонт фасаду, коридору і кімнати інспектора.
Ремонтні роботи виконувались за рахунок залучення спонсорських коштів. Крім того, Херсонські підприємці передали у користування дільничним інспекторам опорних пунктів нетбуки.
Для повного забезпечення потреб громадян у Суворовському районі м. Херсона мають працювати 15-16 опорних пунктів, вважають представники міської влади.
А організація їх належної роботи — спільна справа органів місцевого самоврядування та міліції.
Саме дільничні інспектори найбільше працюють з громадянами, їм доводиться розбирати сімейні скандали, припиняти хуліганські дії, боротися з незаконним обігом наркотиків та зброї на території закріпленої дільниці. «Організація роботи дільничних інспекторів і опорних пунктів міліції сьогодні дуже важлива, — зазначає мідький голова, — У серпні ми внесемо в бюджет кошти на утримання пунктів. Крім того, робота по оновленню пунктів є прикладом державно-приватного партнерства, до якого ми так довго йшли. Тепер можна залучати і можливості підприємців, а це дає значно кращі результати».
Володимир Сальдо звернув увагу дільничних на необхідність посилення контролю за дотриманням правил благоустрою, попередження організації стихійних звалищ сміття на прилеглій до житлових будинків територіях, крадіжок люків комунікацій, уваги до підвальних приміщень тощо — все це потребує особистої участі дільничних. І для того, аби вони ефективно виконували свою роботу, представники влади міста обіцяють їм створити максимально комфортні умови праці.
Але чи виправдають себе ці умови праці? Самі інспектори розповідають, що на кожного з них припадає 10-15 тисяч громадян, а це надто багато. Зараз на дільницях працюють випускники шкіл міліції, але вони лише вчаться, а до повноцінного виконання обов'язків їх допустять за три місяці. Та й чи зуміє молодь викликати підтримку населення, чи будуть громадяни довіряти свої проблеми недосвідченим?
Без відповіді залишилось і ще одне питання, Під час виїзду Володимира Сальдо до нього звернулись мешканці будинку, в якому розміщується пункт охорони правопорядку, Вони висловили невдоволення тим, як працює дільниця. І справа не у тому, наскільки добре інспектори виконують свою роботу; проблема викликана тим, що дільничні при цьому самі порушують громадський порядок. «До пізньої ночі нам доводиться слухати крики та лайку затриманих, яких доставляють у пункт, — скаржаться мешканці. — Що вже говорити про сигналізацію... яка чомусь спрацьовує кожні 10 хвилин». Але чи запитання ці до інспекторів, чи до тих, хто розмістив їхні приміщення або поруч або у самому житловому будинку? Чи є у цьому їхня вина? Виділення нових приміщень вони навряд чи дочекаються, а порушників кудись доставляти треба.
Та, якщо люди скаржаться, то ймовірно, влада робить щось не так?
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |