ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Позитивні зміни залежатимуть від небайдужості людей
01.08.2011 / Газета: Слава праці / № 30 / Тираж: 1880

Золоте правило «кадри вирішують все», як мовиться, старості не має. Ясне має і політичного забарвлення. Адже чим більших змін очікус суспільство на тому чи іншому етапі свого розвитку, тим вищі вимоги до кадрів.

Районна ланкау цьому плані не виняток. І щоб позитив був помітнішим:, потрібне поєднання і владних важелів, і соціальних кроків. Ясщо ж цього недостатньо, увесь негатив — у міліцейських зведеннях. Не так давно виконувачем обов'язків начальника ра ионного відділу внутрішніх справ став Яриш Ігор Павлович, підполковник, послужний список якого створю вався у транспортній міліції м. Херсона. А у Каланчаку він встиг три тижні побути у рслі першого заступника начальника райвідділу УМВС.

На теперішньому етапі Ігор Павлович керується правилом:

Незаперечність своєї позиції підтвердив у ході нашого першого ділового інтерв'ю.

Діставши у спадок загалом непривабливу картину щодо криміногенної ситуації у районі (Каланчак останнім часом був на останньому в області рейтинговому місці за кількістю скоєних злочинів на 10 тисяч населення), ви, но- вопризначений керівник райвідділу, почали зміни зсередини, тобто у колективі., міняючи, немов на шаховій дошці, офіцерів, які займають ключові посади, та позбуваючись кадрового «баласту». Це продиктовано вимогами щодо скорочення кількісного складу міліції чи необхідністю зміцнити позиції?

Скоріше другим, аніж першим. Скорочення наразі іде у «верхах», а ми хочемо змінитися якісно. І в цьому плані керівництво УМВС у Херсонській області іде нам назустріч. Тож вдалося, наприклад, зміцнити кадрово чергову частину, водійський склад. Загалом, за порівняно короткий час, замінено п'яту частину особового складу. У той же час створюються умови, щоб люди працювали оперативніше і комфортніше. За місяць відремонтували п'ять транспортних одиниць, і цю роботу продовжуватимемо. Не припиняються пошуки джерел забезпечення бензином, коштами, матеріалами для ремонту приміщень, Хоч і вийшов закон про боротьбу з корупцією, для цих потреб правоохоронців у ньому є винятки, коли все іде робиться прозоро і для поліпшення роботи.

Ігоре Павловичу, кажуть, що наш район з останнього місця уже перемістився на кілька позицій вище. А які інші, найбільш важливі показники роботи, характерні для першого півріччя поточного року?

- Справді, Капанчацзкий район за показником злочинності дещо поліпшивезоГ позиції. Але якщо кільесть тяжких злочинів у нас суттєво зменшилася, відссток злочинів середньої тяжсості теж невисоким то показник нетяжких злочинів «зашкалює. Проти першого півріччя минулого року їх на 150 відсотків більше.

- А чим продиктований такий сплеск?

-Насправді ценесплеск, а відображення реальної картини. Якщо раніше працівники відділу могли щось не зареєструвати, когось не «почути» і не вілреагувати, то зараз приймаються усі звернення громадян, і на всі має бути відповідна реакція. У нас в окремому приміщенні стоїть архіватор, який фіксує усі заяви та звернення громадян. З одного боку, люди, звертаючись, більше довіряють міліції, з іншого, ми повинні цю довіру виправдати дотриманням букви закону.

Бажання жителів району позбутися негативу, змінити життя на краще і стануть програмою дій працівників міліції.

Розшифруйте, будь ласка, які нетяжкі злочини найбільше домінують у районі?

Значний ріст маємо насилля у сім'ї, а ще більший — порушень правопорядку у стані алкогольного сп'яніння. Високим залишається рівень правопорушень, скоєних особами, які вже вчиняли злочини. Водночас, хочу сказати, що наводити лад у чужих сім'ях досить нелегке завдання. Законодавчо це є справи приватного обвинувачення. І буває так, що ображена чи побита дружина викликає міліцію, а коли наші працівники приїжджають, то вона уже все пробачила своєму кривднику і не хоче ніякого покарання для нього.

-А які тяжкі, резонансні злочини не вдається розкрити?

їх два. Один — вбивство новонародженої дитини, знайденої у Каланчаку. Проведено велику роботу, але, на жаль, вона не дала позитивного наслідку, тобто вбивцю не названо. Ще одне вбивство — жінки 1970 року народження- сталося у травні нинішнього року у с.Макарівка. Тут є підозрюваний, який зараз у розшуку.

Тобто, вам потрібна допомога, будь-яка інформація про підозрюваних...

Так, допомога нам справді потрібна. Причому, різна. Дуже хотілося б, щоб міліція і населення були партнерами у повному розумінні цього слова. Щоб не лише про правопорушення нам повідомляли, а й про поведінку наших працівників на службі і в побуті. Щоб матеріально підтримували. І за допомогою зверталися. Особисто я готовий прийняти і вислухати кожного, вважаю себе абсолютно доступним керівником. На службі я з ранку і до пізнього вечора. А якщо комусь конче потрібна моя допомога, чи хтось має важливу інформацію, можна звернутися і за мобільним телефоном 0952874030.

Автор: Галина ЄРМИШКО


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.007
Перейти на повну версію сайту