Окрилене цьогорічним високим урожаєм зернових (нагадаємо, що в області зібрано 2 мільйони 300 тисяч тонн ), обласне керівництво вирішило на цій позначці не зупинятися, а нарощувати виробництво збіжжя, і насамперед — озимої пшениці. Планується відвести під посіви озимини не менше 50 відсотків ріллі.
Отож і для нашого району цьогорічна осіння посівна кампанія позначена, окрім традиційних клопотів — катастрофічної нестачі вологи, добрив та пально-мас- тильних матеріалів — ще й зрослим показником виробництва зернових культур.
Незважаючи на те, що чимало господарників на каланчаць- ких землях серйозно займаються рисівництвом (і масштаби його дедалі зростають), «спущено» план засіяти озиминою 17,5 тисяч гектарів, хоча за попередніми розрахунками у районі передбачався показник 14,5 тисяч.
Керівництво району та управління агропромислового розвитку стурбоване таким ростом не просто, аби, образно кажучи, не ускладнювати собі життя, а насамперед з огляду на невизначеність позиції одного з найбільших орендарів землі- TOB «ВішваАнанада».
Тут традиційно програмують свою діяльність на нетрадиційних для нашого регіону культурах, не маючи належної віддачі. Простіше кажучи, засівають землю грошима.
Нинішньої осені у тамтешнього керівництва плани не міняються — знову сіяти озимий ріпак. А що з того вийде?
Загалом на теперішній час у районі уповільнені темпи накопичування як мінеральних добрив, так і пально-мастильних матеріалі, засипано 73 відсотки насіння. Принаймні, такі факти було озвучено на понеділковій селекторній нараді.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |