ІА «Контекст Причорномор'я»
Херсон  >  Моніторинги
Залюбленість у свою професію
19.09.2011 / Газета: Голопристанський вісник / № 37 / Тираж: 2200

Так вийшло, що до професійного свята поговорити про молоді кадри, поповнення фахових спеціалістів запропонувала завідуюча КП 303 Голопристанська центральна районна аптека №14 О.В. Черкашенко:

- Як правило, під час проходження виробничої чи переддипломної практики вже помічаємо бажання і стремління молодої людини одержати багаж необхідних знань. Такі, нерідко, стають членами нашого колективу, оскільки ставка в ньому робиться дійсно на молодь.

Одна з них — Марина Богдано- ва, провізор, прийшла після закінчення Запорізького державного медичного університету. Вона не тільки була в цій аптеці на практиці, а й влітку згодилася працювати фасувальницею, щоб набути практичних навичок до отримання диплома. Зараз працює у відділі готових лікарських засобів. Керівництво вважає її своєрідним обличчям аптеки, адже відповідає всім критеріям при обслуговуванні населення — уважна, стримана, вміє вислухати клієнта. Дуже грамотна, відповідальна, слідкує за асортиментом ліків і своєчасно робить заявки, аби не виникало їх відсутності.

Хоча сама ще молодий фахівець, однак працює так, що може змагатися у знаннях з тими, хто й десяток літ записав до свого трудового стажу. Через рік отримає кваліфікаційну категорію, але постійно прагне знань, щоб потім віддавати їх людям.

Максим Базунов теж провізор, його царина — у відділі запасів. Він приймає товар по сертифікації від постачальника, відслідковує посе- рійно медикаменти, складає реєстри.

Разом з Мариною він побував у червні у Києві на семінарі з обслуговування населення. Молоді люди досить активно проявили себе під час тренінгів, рольових ігор, і не спасували перед фахівцями з обласних центрів України.

Керівник закладу постійно робить додаткові навантаження молодим, підвищує планку, аби могли у теоретичних знаннях, практичних навичках тягнутися до неї.

Стала своєю в колективі і Оксана Токаюк. До Харківського державного фармацевтичного університету вона вступила, коли була у відпустці по догляду за дитиною. Після 3 років навчання прийшла працювати фасувальницею. Її впертість у досягненні поставленої мети, цілеспрямованість допомогли отримати базові знання, а не тільки диплом.

По суті, ці молоді фахівці знайшли себе, бо залюблені у свою професію. Але є ще працівники, котрі також не уявляють себе без ЦРА №14 — це фармацевт А.Л. Штанько, провізор Л.М. Воскобой- ник (с. Бехтери), старший провізор І.В. Петрова. Саме у них вчиться молодь всіх премудростей у роботі. І не можна не згадати нинішню пенсіонерку, колишнього заступника завідуючої аптеки Л.І. Маханько. Її досвід слугував неабиякими знаннями для нинішнього заступника О.В. Макаренка. Його стаж — понад 10 років, і сьогодні можна відзначити його здібності, відповідальність взяти на себе підвищені обов'язки і зробити крок у роботі першим, після якого колектив може робити наступні.

У колективі є всі можливості, аби молодь працювала на достатньому рівні і рівнялася лише на кращі вчинки, зразки.

Автор: Людмила ЄРЕМЕНКО


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту