На території Червоноперекопської сільської ради знаходиться 17 об'єктів соціальної сфери, більше, ніж в будь-якому населеному пункті району. Це три ФАПи й дільнична лікарня, три клуби й будинок культури, аграрний ліцей і 4 школи та стільки ж дитсадків... «Усі вони готові до роботи в зимовий період», — запевняє сільський голова Г.Лобунько. Зокрема, в усіх закладах встановлено нові пластикові вікна. Потребує ремонту один з клубів, але це справа завтрашнього дня.
Кам'янська сільська рада — єдина в районі, де діє штаб з підготовки до зими, проводяться наради з участю фермерів і керівництва ДП ДГ «Каховське», і всі ремонтні роботи виконуються за рахунок спонсорів. Як повідомляє Кам'янський сільський голова В.Дядів, за цей час виконано капітальний ремонт дитсадка в Червоному Поділлі, придбано холодильник і додатковий комплект постільної білизни, замовлено три металопластикові вікна; полагоджено дах в клубі, йдуть внутрішні ремонтні роботи.
У Кам'янському дитсадку відремонтовано водоканалізаційну систему, замовлено 9 вікон; у клубі — завершується реконструкція і заміна електрообладнання. Почалися роботи з газифікації, але про всяк випадок, для страховки, закуплено й 12тонн вугілля. Є домовленість про ремонт сільського клубу в Цукурах.
Як доповіла на засіданні колегії Василівський сільський голова, згідно з затвердженим у травні планом заходів, здійснено комплекс підготовчих робіт. У школах і ФАПах виконано поточні ремонти, в початкових класах замінено вікна, заклади забезпечені вугіллям.
За рахунок спонсорських коштів у Васи- лівському дитсадку перемонтовано підсобні приміщення, у дитячих кімнатах встановлено пластикові вікна, придбано 17 нових ліжок, 45 ковдр і подушок. Укладено договір з приватним підприємцем СХБарановською про постачання плодоовочевої продукції. Проблемою залишається підвезення дітей з Софіївки.
Триває ремонт Софіївського клубу, де на початку року був полагоджений дах: заплановано відремонтувати фойє і кабінет завідуючої, замінити вікна. Термінового ремонту потребує Василівський СБК: як дах, так і саме його приміщення.
Система водопостачання знаходиться в аварійному стані, потребуючи капітального ремонту. Незважаючи на відсутність матеріально-технічної бази сількомунгоспу, аварії оперативно усуваються і вода подається згідно з графіком. Є два резервні насоси, а в Комишанці встановлено перетворювач частоти, що дасть змогу заощадити електроенергію.
Вже не перший рік залишається проблемою заготівля сіна та інших кормів для худоби в особистих селянських господарствах. Також мешканці сіл нарікають на високу вартість скрапленого газу і на те, що балони заповнюються наполовину.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |