Працівники податкової адміністрації у Херсонській області постійно моніторять оголошення про пошук і прийом на роботу, що розміщуються на зупинках, стовпах та парканах, а також у друкованих засобах масової інформації, на інтернет-сайтах регіону.
— Для цього ведеться база даних, яка постійно оновлюється та аналізується, —повідомила заступник голови ДПА у Херсонській області Тетяна Ле- гостаєва. — Практика свідчить: за допомогою цього заходу нам вдається залучати до легалізації джерел доходів чимало громадян, які не поспішають виводити з тіні свою зайнятість.
Перелік професій і спеціальностей, представники яких вважають за краще працювати, не сплачуючи ніяких податків, різноманітний. В основному, це сегмент малого і середнього бізнесу: репетитори, гувернантки, ріелтори, перукарі, будівельники, перекладачі, музиканта, автомийники і навіть громадяни, котрі надають такі послуги, як продаж елітних порід тварин або зняття причини, — уточнила Тетяна Анатоліївна.
Податківці вважають, що саме через тіньову зайнятість місцеві бюджети Херсонщини втрачають чимало коштів у вигляді недонадходження базового для міст і районів податку на доходи фізичних осіб. Як правило, рекламодавців запрошують до податкових інспекцій для бесід і роз'яснюють усі наслідки подібних правопорушень.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |