![]() |
|
ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації подякували одеситам за піклування про юних переселенців.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА.
У повідомленні облвійськадміністрації сказано:
Для дітей з родин ВПО з Херсонщини, які знайшли прихисток в Одесі, провели творчий майстер-клас.
Захід «Сестрички-полунички» організувала Верхньорогачицька СВА.
Юні учасники проявляли фантазію та креативність у створенні поробок.
Заняття сприяло розвитку художніх навичок, дрібної моторики та емоційному розвантаженню.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.026Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |