Круглий стіл на тему: «Конституція України як основа консолідації суспільства і держави у досягненні цілей сталого розвитку»
Дата:
24.06 в 11:00
Місце проведення:
Одеська національна наукова бібліотека, вул.Пастера, 13
Організатори:
Відділ зовнішніх комунікацій та маркетингу Одеської національної наукової бібліотеки, тел.(093)793-93-59
Присутні особи:
На засіданні круглого столу будуть обговорюватись питання щодо конституційно-правових засад екологічного права, реалізації політики гендерної рівності, освіти в інтересах сталого розвитку, культурно-просвітницької діяльності бібліотек у формуванні екологічного світогляду та екологічної свідомості громадян.
У заході братимуть участь провідні науковці, культурні й громадські діячі, представники національних, державних та обласних наукових бібліотек, екологи, освітяни, студентство, журналісти, лідери недержавних організацій та інші представники громадянського суспільства.