ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Актуальні теми
ПРИВІТАННЯ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА
16:26 / 20.06.2021
Здравоохранение

Дорогі друзі!
Щиро вітаю вас із Днем медичного працівника.
Офіційно цей день не має статусу державного свята, але, на мою думку, є святом народним.
Для кожного громадянина сьогодні – ніби день народження близької людини; янгола-охоронця, який завжди готовий прийти на допомогу, захистити та врятувати життя.
Останні два роки переконливо та жорстко довели: здоров’я і безпека понад усе! Лікарі, без перебільшення, стали ключовими фігурами суспільства.

Від початку пандемії коронавірусу в нас багато чого не було: відповідного медичного обладнання та техніки, не вистачало ліжкомісць та було найголовніше – були ви, медичні працівники. І тому країна отримала шанс вистояти.

Українські лікарі, лікарі Одещини – це наш державний скарб, і ми зобов’язані його зберегти.

За останні два роки для будівництва по області приймальних відділень ми додатково збільшили витрати на медицину майже на 180 млн. грн. В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відкриваємо нові приймальні відділення та оснащуємо сучасним медичним обладнанням, здійснюємо капітальні та поточні ремонти. Відбудовано 10 приймальних відділень, зокрема введено в дію та оснащено Роздільнянську центральну районну лікарню, яка визначена опорною лікарнею першої хвилі; Балтську міську центральну лікарню. Незабаром буде відкрито Ізмаїльську міську центральну лікарню, що забезпечує надання стаціонарної цілодобової екстреної та планової допомоги населенню півдня Одеської області.

У перспективі на 2021-2023р. – розвиток дитячої медицини в області. Для цього плануємо будівництво сучасної обласної дитячої клінічної лікарні третього рівня – регіонального центру материнства та дитинства на 30 відділень потужністю 700 ліжко-місць.

Це – тільки перші кроки і той мінімум, який сьогодні ми можемо зробити. Ми не допустимо закриття лікарень, зробимо все, щоб лікарі не втрачали роботу, отримували захист та повагу; щоб, рятуючи життя людей, не думали про власне виживання.

Наразі кожен з наших лікарів фактично перебуває на передовій, воюючи за наше здоров’я та життя. Сьогодні українські медики прирівняні до українських військових, які боронять країну на сході.

Із болем у серці ми сьогодні згадуємо тих медичних працівників Одещини, які загинули у зоні проведення операції об’єднаних сил та протидіючи COVID-19. Вічна і світла їм пам’ять.

Ще раз від щирого серця вітаю кожного медичного працівника: відомих науковців і головних лікарів, медсестер і медбратів, водіїв швидкої допомоги та санітарних працівників. Ми пишаємося вами. Для нас ви всі заслужені.

Міцного здоров’я вам, вашим близьким і вашим пацієнтам.

Дякуємо за те, що ви є! Зі святом вас, дорогі медики!

З повагою

Сергій Гриневецький

голова Одеської обласної державної адміністрації


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код:
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *
Ваш e-mail:
Комментарий: *

© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.059
Перейти на полную версию сайта